:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bahari Get?r Bana Sevd???m...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Og?n hava ya?murluydu, kendimden emin atarken ad?mlar?m? gelece?e do?ru senin varl???ndan habersizdim.Nerden bilebilirdim ki beni benden alaca??n?? O g?n g?ky?z?n?n asl?nda benim i?in a?lad???n? nerden bilebilirdim?

Varl???nla doldurunca hayat?m? son 1,5 senedir k??? ya??yor hayallerim ve umutlar?m,bana;” sana bahar? verece?im” dedin “bekle” dedin,ben hep bekledim bana bahar? getirmeni yaz? getirmeni, ?s?nmak istedim nefesimle ama ben hep ???d?m sensiz, ne s?cak nefesin vard? yan?mda ne de ate? sa?an g?zlerin, kar ya??yor umutlar?ma, bahar gelmiyor bir t?rl? ve sen bana art?k bahar? getiremem sana diyorsun. Ben ka?mak, ???d???m g?zlerini, ellerini, nefesini terk etmek istiyorum ama i?imi ?s?tan sevgin a?k?n hep engel oluyor bana.

Bahar?m sensin a?k?m, sensiz bahar? ben neyleyim? Bahar? getiremediysen bile bana getirmesin zaten bir ba?kas? da, vars?n ???s?n ellerim,g?zlerim y?re?imde s?cac?k sevgin var ya yeter bana, ?m?r boyu ya?ar?m so?u?unda yeter ki senin de y?re?in ?s?ns?n benim a?k?mla.

Firari Fırtına

Yüreğinize sağlık ...
Smile te?ekk?rler
yüreğine sağlık arkadaşımmm teşekkürler SmileSmile
rica ederim ben te?ekk?r ederim Smile
tşkr yüreğine sağlık kardeşimm Wink