:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Benim Hikayem Yok
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Benim Hikayem Yok

Neden olsun ki hikayem , okuyunda gülün diye hikayemimi yazacağım . Ohh lar olsun birde altına yazın bari , güzel paylaşım tşk. ederiz . Vayyy vayy vayy .....

Benim hikayem yok kardeşim , benim hikayem benim zaten , ben kimim ben benim elbette . Hikayem ise yürğimde ve o yürek sadece susar , bazende dellenir böyle . Şimdilik karışmayın bana , bir lafda etmeyin , bir cümle bile yazmayın , neden mi ?

Ben buraya bişey yazmamış sayıyorum kendimi , benim hikayem yok , olsada yok , yazsanızda yok . Yok işte zorlada yok , öylede yok , böylede yok .

Susun bee ......

Sevg ...
Fırtınam sen bugün iyi uyuBig Grin Sanırım senin sigortalarda problem var Smile Yumuşatmak gerekli gerim gerim gerilmiş telleri Smile
Uyku , o bana uzak .........
''Bazen hayat bana da uzak olur, ben gözlerimi kapadığımda gelir saçlarımı okşar...'' demiş, birisi Smile
fırtına abi seninn hikayeni farklı açılardan ben yaratıcamBig Grin
way be ben neymişim diceksin:yikildim:
Madem hikayeniz yok neden bu başlık altına düşüncelerinizi yada içinizden geçenleri yazdınız ?
Hikayem olmadığı için ............. Gayet basit ..........
Hikayeler Sizin başınızdan gecmemis, okuduğunuz ve paylaşmak istediğiniz hikayeler.
Başlık bu ...
Yetkililer taşısın başlığı ... Başlığı görecek halim yok ...
Uykulerın unuttuğu gözlerim yine tavanda
Ne vardı diyorum ah bi dönseydin son anda
Şarjörüne hasret sürdüm sazımın
Şimdi hüzün işgalinde yüreğim
Ve ben hala mor salkımlı o sokakta bıraktığın yerdeyim...
Sayfalar: 1 2