:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: aşk adamı öldürür
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
bence aşka güzelde tabi karşılıksız olamdıgı sürece güzel ama karşılıksızsa bunu ancak karşılık seven varsa nalar öyle acı ki sevdigin karşında gidip elini tutup gözününü içine baka baka seni seviyorum diyemiyosun karşında duruyor ama konuşamıyosun ama çoks eviyosun saaatlerce belkide konuşmak için bekliyosun ama olumuyo işte karşında sevdigin ama konuşmamıyosun çok acı sona kafanı taşlara vuruyosun kendine küfrediyon niye konuşmadın niye gitmedin diy kendine kızıyosun sen onu deli seviyoken o seni hç sevmiyo sen onun için herşeyi yapabilecek durumdasın gerekirse ölümü bile göze alacaksın ama o seni hiç takmıyo hiç anlmıyo halinden diyosun seni seviyorum karşılık alamayınca çok kötü bir duygu ama tabi gerçekten seviyosan tabi.nese saçmaladım baya bi eger sevipte birlikte olan varsa size diyorum ama gerçekten seviyosanız aşkınıza sevginize sahip çıkın kiymetini bilin o ne derse deyin altan alın bence en azından hiç yanınızda olmamasından iyidir demi ????
elıne saglık güzel paylaşım be gardasım
eywallah gardaşım
Aşkın derdini yaz yaz biter mi .. ? Smile

Ha bide Aşk öldürmez adamı sadece süründürür .. Smile Smile

Yüreğine sağlık ..
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aşkın derdini yaz yaz biter mi .. ? Smile

Ha bide Aşk öldürmez adamı sadece süründürür .. Smile Smile

Yüreğine sağlık ..
ö.d ama çok doru aşk adamı öldürmüyor süründürüyor tşklr