:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bana seni sordular sevgilim. Aşk'ı sen diye bildiğim seni anlattım bugün ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[b]senaksnhl4.jpg[/b]

Sen Aşksın

Bana aşkı sordular bebeğim Aklıma sen geldin Birbirimizi buluşumuz geldi

Tanıştığımız mevsimin renkleri geldi sonra aklıma Yağmur altındaki sarılar ve turuncular Gözlerimizle buluştuğumuz ilk anlar, içimizde hissettiğimiz ilk fırtınalar

Çocukça buluşma telaşları, gülmelerimiz Tanımaya, anlamaya çalışmamız hep birbirimizi Başka gözlerle de bakabilmeyi öğrenmemiz hep yaşama

Bana aşkı sordular, ben seni düşündüm bugün Nasıl sevdiğimizi, içimizi ısıttığımızı o sevgiyle Ayrı geçen saatleri, günleri uzun uzun sabırla sayıp ta, birlikte olduğumuz anları nasıl kovaladığımızı aceleyle

Kimselerde bulamadığımız ve bulamayacağımız o karşılıklı ilgiyi, şefkati hatırladım Güveni, dostluğu benzersiz

Tek seninle paylaştım herşeyi İçimde nasılsam, sana öyle anlattım kendimi Sevmenin bu olduğuna inandım seninle Kusurumla, güzelimle tanıttım kendimi dürüstçe, olduğum gibi Sen de bana öyle geldin hep ve biz böyle sevdik, olduğumuz gibi

Mutluluğumdan döktüğüm o gözyaşlarım geldi aklıma Yüreğimde var oluşunun, yaşamıma ne büyük destek olduğunu hatırladım Beni yenileme çabandan hiç vazgeçmeyişini, unuttuğum değerlerimi yeniden kazandırmaktaki o isteğini, sorunlarımızı birlikte çözüşümüzü, herşeyi paylaşmamızdaki o özeni

Kışı, yazı, baharı seninle sevdim, kendimi yeniden sevdiğim gibi Kışın kardelenleri, baharda tomurcukları, yazın maviyi gördüm Gün kadar, geceyi de sevdim seni severken Yıldızların, bulutların o kadar da uzak olmadığını gördüm seninle Ayrı şehirlerde, tek gökyüzünü, aynı gözlerle görmenin güzelliğini tattım Güneşi doğdurup her sabah, sana yolladım kendi gün batımlarımda

Bana aşkı sordular birtanem, aklıma sana olan aşkım geldi Yüreğimizde söndüremediğimiz o yangınımız geldi Uzaklığın sadece aramızdaki kilometrelerde olduğunu, sevdikçe daha çok yaklaştığımızı hatırladım, özledikçe de daha çok sevdiğimizi

Dilimizde dolaşan şarkılar geldi aklıma, karşılıklı yazdığımız şiirler Kelimelerin yetmediği, alfabenin tükendiği anları hatırladım İçimizdeki tarifsiz coşkuyu, sevgiyi gözlerimizle nasıl anlattığımızı sonra Ve sarıldığımızda birbirimize, birleşen kalp atışlarımızı Yokluğumuzda kokularımızı nasıl duyumsadığımızı düşündüm, düşünürken de burnumun sızlayışını

Bana seni sordular sevgilim Aşk'ı sen diye bildiğim seni anlattım bugün
Mutluluğumdan döktüğüm o gözyaşlarım geldi aklıma Yüreğimde var oluşunun, yaşamıma ne büyük destek olduğunu hatırladım Beni yenileme çabandan hiç vazgeçmeyişini, unuttuğum değerlerimi yeniden kazandırmaktaki o isteğini, sorunlarımızı birlikte çözüşümüzü, herşeyi paylaşmamızdaki o özeni
süper bir yazıydıSmile
canım ne yaptın bea gece gece ahh ahh valla...

elıne saglık guzel paylasım
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

süper bir yazıydıSmile
canım ne yaptın bea gece gece ahh ahh valla...

Birazcık öyle oldu be ablam napalım .. Senin dediğin gibi ahh ki ne ahhhhh .. Smile

Okuyan gözlerine sağlık olsun .. (:
kaliber_38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:elıne saglık guzel paylasım

Teşekkür ederim .. Smile Gözlerin Dert Görmesin ..
çok hoştu SmileSmile teşekkürler...
Beğenmene sevindim maviş boncuk .. Smile Ben teşekkür ederim ..
Dilimizde dolaşan şarkılar geldi aklıma, karşılıklı yazdığımız şiirler Kelimelerin yetmediği, alfabenin tükendiği anları hatırladım İçimizdeki tarifsiz coşkuyu, sevgiyi gözlerimizle nasıl anlattığımızı sonra Ve sarıldığımızda birbirimize, birleşen kalp atışlarımızı Yokluğumuzda kokularımızı nasıl duyumsadığımızı düşündüm, düşünürken de burnumun sızlayışını

ellerine sağlık tşklr
Ben teşekkür ederim .. Smile