:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yorumlarınızı Bekliyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
ARKADAŞLAR YİNE BEN YA BU KIZ ARKADAŞIMDAN RESMİNİ İSTİYOM KÖTÜ ÇIKMIŞ DİYE VERMEK İSTEMİYOR . TELEFONDA ÇEKİYİM DİYOM ÇEKTİRMİYOR, FOTOGRAF MAKİNASINI ALIP GİDİYOM RESMİNİ ÇEKİYİMDİYE EWDE OLUYOR, BALKONA ÇIK DİYOM TELİ KAPALI OLUYOR, BALKONA ÇIKIYOR KORKUYOR HERALDE BİRİ GÖRECEK DİYE DUVARDAN YARISI ÇIKMIYOR.... BEN ONUN RESMİNE BAKARAK YANLIZ KALDIÄžIMDA ONU DÜŞÜNMEK , ONU GÖZÜMÜN ÖNÜNDE GÖRMEK İSTİYORUM ODA Bİ İSTEGİME PEK YARDIMCI OLMUYOR ... AMA BENİDE ÇOK SEWİYOR KIYMETİMİ BİLİYOR KAYINPEDERDE SENELİK İZİNE ÇIKMIŞ BİŞE YAPAMIYOZ ...
NE DİYOSUNUZ BU MEVZUYA??????????????????????????????:pisik:
Confusedmiley13:yaw tamamda bu kız sendn ispat bekleyen kızdı diymi
ewt o
ne olduki????
eee bu kız seni seviyomuş yani ama senin sevgnden emin degilmş öylemi
eminde bi türlü resim koparamadım
amaaaaaaaaaan tek derdin resim olsun yaww
yan yanayken gülüşüp konuştuktan sora şöle sevgi dolu bi anda çekersin işte...ama ısrarda etme fazla geri teper. sanki resm çekmek için zaman kolluyomuş gibi olma dogal ol..
ya zaten her zamanda görüşmüyoz çekiyom diyo saçı uzun gülümün yüzünü kapatıyor hemen yok diyor ama bidahaki buluştuğumuzda ne yaparsa yapsın çekecem kayınpeder senelik izinde dışarı pek çıkamıyor .................
yan yana çekersiniz yaw çok ısrarcı olma yaa olmadı en sonunda gelip ben çekecem heeBig Grin
gelde çek yaw iyi olur ewden çıkarabilirsen GÜLÜM'ü :p
Confusedmiley17:çıkartırııııııııızzzzz merak etme sen bizde çareler tükenmez;Wink
Sayfalar: 1 2 3