:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Seni Çok Seviyorum..........
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
x1pcjqddvowrlyvikgdys3jcy2.gif

GÜNAYDINIM’ sin...

Fecri aydinlatan sözlerimsin sen...Karanligin odalarina süzme isiktir gözlerin..Ceplerinde hüzün tasiyan adamin avuçlarinda sakladigi mavi bilyelerin içinde yasayan can...Sen perdelerime düsen günaydinimsin..Sen yarim yamalak sözlerimin tamamlandigi yersin...Durma oralarda, gecemi gündüze çeviren kadin..Günebakan çiçekleri gibi yüzünü bana çevir..Solugunu rüzgar, suskunlugunu bahar yaptim kendime..Gözlerinin sagnaklarindayim bulut bulut düsüyorum Yesil Cennetin kuruyan topraklara...Kalem oluyorsun yüregimde demlenen...Kahverengi gözlerim gibi kahve gözlerinle isik dagitiyorsun sehrime..Alnima vuran isiksin..Cünkü sen günaydinim, sen benim yasamimsin sabahima kanatlanan...

AYDINLIgIM’sin...

Cemaline sinen nurlu gözlerine esir düsüm ben..Esrik bir rüyayim karanliktan aydinligina saçilan..Tut sevgili..Mihrabina al beni..Gökyüzüne kanatlandir beni.Kutsa beni yüreginle..Kutsal mabedinde yasamama izin ver...Duam olsun nefesin..Nefesim olsun gözlerin..Katilasmis karanligimi erit yüzünde soluklanan günesle..ilmekle beni isigina..Kollarina al cocuksu sevinçlerimi...Ört üzerimi isiginla...Saçlarimin köklerinde dogsun gözlerin..Alni pak sevdalara kazilsin adin..Tipki karanliklarima birakilan aydinlik gibi...Sen hep burada kal.Gecemin sabaha gebe kalan aydinligi ol...Kusluk vaktim olsun sözlerin..Perdelerim seninle gülümsesin...sehrim seninle isinsin..Sen gelecege yürüdügüm yollara mevzilenmis çiçeklerin gökyüzüne bakan yanisin...Sen pencerelerime süzülmüs apaydinligimsin....

YOLLARIM’sin...

Umutsuzlukta kaybettigim yillarin gelecege giden zamanisin sen..Tozlu yollarimsin sana uzanan...Adimlarimsin bastigim her izinde adini sayiklayan...Rüzgar koynumda sana geliyorum..Dudaklarimda senin en sevdigin sarki....Bir de bohçamda sevgi azigim...Kilitledim geçmisimi karanliga...Ben sana kosuyorum..Hem de yalinayak...Bilirim ki yollardaki dikenlerin çiplak ayaklarimin kanamasindan korkarsin sen...Dudaklarinla öpme sakin yollarima serilmis dikenleri..Birak kanasin ayaklarim....Yollarimsin bâd- i saba ile yikanmis..Bulut bulut gölgelerinde ilerledigim varliginin bayram arifesindeyim.. Sana kavusmak, bir bayram sabahi... Toprak yagmuru sagarken dudaklariyla sen benim vuslatimsin hasretin omuzlarina vurulmus...Sen benim yollarimsin adinla onurlandirilmis..Gözlerini mavi ufuklara çevir..Toz bulutuyla sana gelmekteyim...Ellerimde mavi bilyelerim nefes nefese sana kosuyorum .Bekle beni..Daraldi zaman..Yaz yagmuru kadar mesafem kaldi sana..Geliyorum....Kaybolan yillarin cilasiz zamanlarindan senin için yollara koyuldum..Zamansizligin patikalarini geçmisken bir dag kaldi aramizda...Üzüm baglarindan geliyorum sana..Az kaldi sevgili..Yollarimsin, adimlarima ömür diye sunulmus...

SABRIM’ sin..

Aciya minnet eden bir cocugun ellerine tutusturulmus ekmek gibi bereketli yüzün..Su gibi aziz, hayat kadar elzem ve nefes kadar sonsuz bir cansin sen...Aksam kuytularinda yalnizligin ayak dibinde düsmüs benligimin gözlerinde tekrar hayati kazanmasiydi..Takâtim, dayanagim, sabrimsin sen..Soguk ve yapay cocuklarla bastirilmamis cocuksu düslerimin yeniden sabirla örülüsüydü yüzündeki tebessümler..Ezberimsin. evvelim , ezelim ve ebedimsin...Sebebim, nefesim ve ahirim..Sen, çaresizligin ayak uçunda demlenen yüregime armagan edilen sonsuzluk hediyesi..Sen, gögsümde tasidigim essiz paye...Sen benim aciya dayanma gücüm, sen benim yüregime islenmis sabrimsin...

HAYATIM´SIN

------------Velhasil; sen benim evvelim, Ezberim, ezelim, ebedimsin... Sen benim herseyimsin... " Sen dünden daha büyüksün içimde sevgili.....
thatwhatdontkillmejo8.jpg
[i]Seviyorum seni.[/i]
[i]Canımdaki yaşayan can gibisin.[/i]
[i]Her an seninle yaşıyorum.[/i]
[i]Karanlık gecemde gözlerin bir yıldız gibi parlıyor gözlerin.[/i]
[i]Sevginin sıcaklığı süzülüyor yüreğime.[/i]
[i]Seni sevmek için kalbimdeki[/i]
[i]umut kırıntılarını senin yüzündeki tebessümlere yüklüyorum.[/i]
[i]Seninlevirgs.gif iki ayrı bedeninin tek kalbindeki bir sevdayı yaşıyoruz.[/i]
[i]Sana söylediğim her kelimevirgs.gif[/i]
[i]sana okunan her şiir senin[/i]
[i]kalbindeki sevgiyle güzelleşip özel bir sevda oluyor.[/i]

[i]ssemineck91re7.jpg[/i]

[i]Sevdalıyım sana. Seni sevmek bir kuru ekmeği paylaşmak gibi.[/i]
[i]Her lokmada daha çok seviyorum seni.[/i]
[i]Yıldız olup senin karanlığında gözlerinde kaybolmak[/i]
[i]belki senin sevginde nefes almakvirgs.gif[/i]
[i]yalnızlığa perdeleri çekip mutlulukların[/i]
[i]gölgelerinde serinlemek seni sevmek.[/i]

[i]Seviyorum seni demekten öte senin[/i]
[i]için yaşıyorum bu hayatta.[/i]
[i]Öyle tutulmuşum ki sana anlatamam.[/i]
[i]Daha çok sevmek için yüreğine konakladım.[/i]
[i]Bir misafirdim ilk önceleri ama artık öyle değilvirgs.gif[/i]
[i]senivirgs.gif senin kalbinde yaşamayı sevıorum[/i]
[i]Dertlerimi sende unutupvirgs.gif[/i]
[i]acılara seninle gülümsüyorum.[/i]
[i]Senin gül yüzünde umutla bakıyorum artık yarınlarıma.[/i]
[i]Uçurumun kenarında solmayı bekleyen bir çiçekkenvirgs.gif[/i]
[i]senin sevginle yeniden mutluluklara tomurcuk açıyorum.[/i]
[i]Her sabah perdeleri aralayıp günışığıyla[/i]
[i]sevgini dolduruyorum dünyama Sen farklısın.[/i]
[i]Canımsınvirgs.gif nefesimin mutluluk rengindeki suretisinvirgs.gif[/i]
[i]sevdanın en güzel meleğisin.[/i]
[i]Kalbimdeki tek canvirgs.gif hayata dair tek umudumsun.[/i]
[i]Seninle yaşayıpvirgs.gif hayata yine seninle bakıyorum.[/i]
[i]Seni düşündükçe sevdan daha da büyüyor kalbimde.[/i]
[i]Oturduğum kayaların üzerindevirgs.gif[/i]
[i]gözlerim ufka senin gözbebeklerin geliyorvirgs.gif gözlerimin önüne.[/i]
[i]Gözlerin ufkumda büyüdükçe satırlara dökülüyor sevdan.[/i]
[i]Her hecede her sözcükte seni yazıyorum.[/i]
[i]Sen nefes aldıkça ben mutlu oluyorum buralarda.[/i]
[i]811fn6.jpg[/i]
[i]Seni sevmek öyle güzel ki anlatamam.[/i]
[i]Çünkü nedeni yok bu sevginin bir şeye[/i]
[i]bağlı olarak sevmek istemiyorum seni;[/i]
[i]seni sadece sen olduğun için seviyorum.[/i]
[i]Eskiden hep “Ben.” diye başlardım cümlelerimevirgs.gif[/i]
[i]şimdi “Biz.” diyorum. Sen ve ben yani bizvirgs.gif yani ikimiz.[/i]
[i]Yani geleceğimsin benim. Her şeyimsin.[/i]

[i]Seni sevmekvirgs.gif her yeni güne seninle başlamak[/i]
[i]ve her günün bitişinde her şeye rağmen[/i]
[i]seni sevmek çok güzel. Seni çok seviyorum AŞKIMMMMM [/i]

Teşekürler hoş bir paylaşımdı...
Sevmek gibisi var mı ki...
Sevmek ne güzel....sevginin hakkın vermek dahada güzel..

Sevgiyle KaL..
emegine saglik zevkle okudum...
ellerinize sağlık harikaaaaaaaaaaaa
her ikiside çok güzel teşekkürler Smile
hepinize çok tesekkürler arkadaslar sağolun
Süper paylaşımlarınız için teşekkürler kızlar ellerinize sağlık olsun.