:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: .........sevmek..........:(:(:(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
SEVMEK GÖKYÜZÜNE HAYKIRMAK DEÄžİLDİ SEVDİÄžİNİ...

SAHİLLERE ADINI YAZMAK.. KADERİNİ DENİZ DALGALARINA BIRAKMAK...
SEVGİNİN GÖSTERİSİNİ ŞEMATIK SEKİLLERDE İFADE ETMEK DE DEÄžİLDİ....

HERGÜN GECECEÄžİNİ BİLDİÄžİN SOKAK DUVARLARINA BİR CESARET GÖSTERGESİ
OLARAK YAZMAK.. ... SEVGİNİ O PİS DUVARLARA YANSITMAKTA DEÄžİLDİ....

BİR ANDA SİLEBİLECEÄžİN.. ÜSTÜNÜ KARALAYABİLECEÄžİN.. YIRTIP ATABİLECEÄžİN.. SONUNU YA SİLGİ PARÇALARIN İÇİNDE KAYBOLMUŞ.. YADA ÇÖP KUTUSUNUN EN PİS YERİNE ATABİLECEÄžİN KAÄžIT PARÇALARINA DA YAZMAK DEÄžİLDİ...

BEN SENİ SEVDİM DEMEK HİÇ DEÄžİLDİ SEVGİNİN İSPATI.. KURT KUZUYU KANDIRMAK İÇİN EN TATLI DİLİNİ KULLANMADIMI.. TILKININ TATLI SÖZLERİ CIVCİVE ANNESİNİN SERT GAGASINDAN DAHA TATLI GELMEMİŞMİYDİ?? SONLARI MUTLUMU BİTTİ.... ?????

SEVGİ ANLIK GÜZELLİKLERİ.. ANLIK HEVESLER UÄžRUNA YASAMAK DE DEÄžİLDİ....

SEVGİ BİR ÖMÜR BOYU EN GÜZEL ANLARI BERABER YASAMA İSTEÄžİYDİ...

SEVGİ BERABER GÜLEBİLMEKTİ.. BERABERKEN EÄžLENEBİLMEK... BERABERKEN MUTLU OLMAKTI....

SEVGİ ONUN İÇİN DEÄžİŞMEKTİ... ONA GÜVENDE OLDUÄžU HİSSİNİ VERMEKTİ.. ONUN İÇİN BİR BÜTÜN OLMAKTI.......

SEVGİ SONUNA KADAR ONA SAHİP ÇIKMAKTI... ONU KUCAKLAMAKTI... KORUMAKTI.... KUCAKLAMAKTI....

SEVGİ ZORLUKLARI BERABER YASAMAKTI... BERABER SAVASMAKTI... SEVGİ DESTEK OLMAKTI... SEVGİ PAYLAŞMAKTI.....

AMA
KİMSE SEVGİNİN DEÄžERİNİ ANLAYAMADI ...

Kimse Anlayamadı sevmegin ne demek oldugunu kimse..

Sevmek Nedir?
Anlayamadı.........

Sad
aşk insanı çok acıtır
post-27190-1141022662.jpg
Sevgi;önce `ben` yerine `sen`diyebilmek kendinden önce onu,onun mutlulugunu düsünebilmektir.onun yaninda huzur bulmak,güven duymak,her ne olursa olsun yaninda olacagini,seni sevecegini bilerek `kendin`oLmaktir........
Sevgi;sevdiginin yüreginin güzelligine ve sevdasina inanmak onu mutlu etmek ugruna zevkle emek etmektir.Sevdiginin gözlerinde kaybolmak bedeninde bir olmaktir......
Sevgi;Sevdigine saygi duymak VarLigindan gurur duymaktir.Kahkaha kadar gözyasinida Sohbetler kadar sessizligide büyük bir zevkle paylasmaktir.....
arif1596 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşk insanı çok acıtır
post-27190-1141022662.jpg

Aşk elbette acıdır....acıtmalıdırda...acıtmalı ki sevdigimizin kıymetini bilelim..
Teşekürler bu paylaşım içinde...
Yüreginden sevgi eksilmesin

Sevgiyle KaL..
AyyüzLüm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgi;önce `ben` yerine `sen`diyebilmek kendinden önce onu,onun mutlulugunu düsünebilmektir.onun yaninda huzur bulmak,güven duymak,her ne olursa olsun yaninda olacagini,seni sevecegini bilerek `kendin`oLmaktir........
Sevgi;sevdiginin yüreginin güzelligine ve sevdasina inanmak onu mutlu etmek ugruna zevkle emek etmektir.Sevdiginin gözlerinde kaybolmak bedeninde bir olmaktir......

Teşekürler Ayyüzlüm..
Yüreginden sevgi hiçbir zaman eksilmesin..

Sevgiyle KaL...
Tesekkurler sevgi nakisim...

Sen anladin ya, sen biliyorsun ya kimse demek cokda dogru olmaz demi..

Yureginin acida yasasa sevgiden ayrilmamisi dilegi ile...

SmileSmileSmile
Ben teşekür ederim...kalptanem..

Evet ben anladım...sevdiklerimde sevildigini anladılar ya yeter bana..
O güzel yüreginden sevgi eksilmesin kalptanem...

Sevgilerimle...Smile