:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tez Gel Yarim ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Tez Gel Yarim ...

Ansızın bir yürekle tanışdım . Aslında daha önceden varlığını biliyordum ama bu kadarda yürekli olduğunu bilemezdim . Konuşuyorduk öylesine , bir anda öyle bir şey karşımdaydıki , kendimi kaybettim , şaşırdım , bittim .

Ondan müsade istedim ve o karşıma çıkan şeyi ondan aldım , sonrası ... sonrası çok karışık . Onu karşıma aldığım günden beri bir huzurluyum sormayın gitsin . Devamlı ona bakar oldum , onunla yattım , onunla kalktım . Oysa o ne düşüncedeydi , bunu bilmiyordum . Ben onunla mutluydum .

Şimdilerde ona tez gel yarim diyorum . Özlüyorum . Ondan aldığım , karşıma koyduğum şey hala benimle ama onun sesi eksik bende . Cansız bir bedeni değil , gerçeğini yeğledim sevmeye . Emanetim ise şuan onda bile değil . Oysa onun hakkıydı .

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

[url="http://img154.imageshack.us/img154/2742/c5ob7qz5.gif"]c5ob7qz5.gif[/url]

[ses]http://firarifirtinax.googlepages.com/Zara-2008TezGelYarim.mp3[/ses]
Umarım en kısa zamanda gelir Abim (:
Kocaman yüreğine sağlık Abim...
Müziği dinleyemedim ama akşam dinleyeceğim Smile
Onun gelmesi artık imkansızında ötesi birşey ............

Unutmak da imkansız ama , imkansızı zamanla başarrız . Bu yürek atıp durduğu müddetce . Hayırlısı olsun gülüm esram . Sıkma canını .

Bu yazım gerçekden gerçek di ............... Sad

Sevg ...

fındık-s

inşallah tez gelir firari Wink

şarkı da çok güzeldi kim bu zara mı ???
Ahhh ahhhh beyhan .............

Evet Zara .....
YüreÄžinDen GeLen GerÇeK Daim oLSun ve GeÇerLiLiÄžiNi KoRuSun .
isTe YeTerKi oLMaSa Da isTe Smile imKanSız Gün oLur , imKanLı HaLe YoL aLır GüzeL insan DiLeÄžin oLSun Smile
Aynur'um ,

Yüreğimden sevgiyle teşekkürlerimi kabul eyle ......

Sevg ...
YüreKTen GeLen GüzeLLiÄžin Dı$a YanSıMaSı NaSıL KaßuL GörMez Smile
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Onun gelmesi artık imkansızında ötesi birşey ............

Unutmak da imkansız ama , imkansızı zamanla başarrız . Bu yürek atıp durduğu müddetce . Hayırlısı olsun gülüm esram . Sıkma canını .

Bu yazım gerçekden gerçek di ............... Sad

Sevg ...
hıhı anlıyorum abim...
sen üzgünsen bende üzgünüm abim nasıl sıkmam canımı abim :'(:'(
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YüreKTen GeLen GüzeLLiÄžin Dı$a YanSıMaSı NaSıL KaßuL GörMez Smile

Canımsın çok sağol ............ ( Sen anlıyorsun beni ya , o yeter bana )

Sevg ...
Sayfalar: 1 2 3 4