:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Namaz Kılıyormusunuz:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bakalım Kaç kişi kılıyor.
hayır kılmıyorum
Sad
kıLıyodum bıraktımSad
Dürüst olmak gerekirse kılmıyorum ve şuan kendimden utanıyorum..
KıLmıyorum:S
Sad kılmıyorumSad
Sıra bende tek yorumum var Allah bilir ama kılmaya çalışıyorum neden Allah bilir dediğimi söyleyeyim Allah kabul ederse kılıyorum kabul etmezse kılmıyorum bunu bilemeyiz o nedenle Allah bilir diyorum.
Elham. kılıyorum ..

Smile
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sıra bende tek yorumum var Allah bilir ama kılmaya çalışıyorum neden Allah bilir dediğimi söyleyeyim Allah kabul ederse kılıyorum kabul etmezse kılmıyorum bunu bilemeyiz o nedenle Allah bilir diyorum.

Nasıl yani ?

Allah kabul ederse kılıyorsun, etmezse kılmıyorsun. Elbette namazımızın kabul olup veya olmadığını Allah (cc) bilir'de.

Tam olarak neyi kastettin, onu anlayamadım ?
Abla bazı insanlar vardır namaz kılar bir yandan diğer yandan aklından başka şeyler geçirir yada yanlış kılıyor olabilir birde namazda üç kez aynı yerini kaşıma ihtimalinde var Allahu Teala kabul etmez ise o namaz geçersiz sayılır imamın oğlu olduğumu biliyorsunuz ben babama sordum namaza gittin mi diye oda Allah bilir dedi nedenini sordum yukarıda belirttiğim cevabı aldım yani.
Sayfalar: 1 2