:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gürcistan seferleri iptal
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
THY Gürcistan'a yapılacak iki uçak seferini iptal etti.

Gürcistan ordusunun Güney Osetya'ya girmesiyle Kafkaslarda başlayan savaş hava ulaşımını olumsuz etkilemeye devam ediyor.

Türk Hava Yolları (THY) 'nın dün gece yapılması planlanan İstanbul – Tiflis seferinin karşılıklı olarak iptal edilmesinden sonra, bugün yapılması planlan öğlen seferi de iptal edildi. THY'nin 13:10'da yapılması planlanan TK-1382 sayılı İstanbul - Tiflis seferinin güvenlik nedeniyle iptal edildiği açıklandı.

THY Basın Müşaviri Ali Genç yaptığı açıklamada güvenlik nedeniyle Tiflis uçuşlarının şu an itibariyle gerçekleştirilemediğini, bugün gündüz yapılması gereken seferin iptal edildiğini söyledi. Bu arada İstanbul - Batum ve Batum – İstanbul uçuşlarının da güvenlik gerekçesiyle iptal edildiği belirtildi. Batum seferlerinin Trabzon'a yapılacağını, yolcuların Trabzon'dan Batum'a otobüslerle gideceği açıklandı. THY basın Müşaviri Ali Genç, Gürcistan'daki gelişmeleri sürekli takip ettiklerini ve oradan gelecek haberlere göre uçuşları normale çevireceklerine belirtti.