:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Rotami şaşirdim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Rotamı şaşırdım..
tears_in_heaven_by_MysteriousFairy.jpg

Yüregim rotasını şaşırmış,pusulasını kaybetmiş bilinmezlerde karman kurman ,bulanık bi su gibi herşey önümü göremiyorum bu yollar yabancı herşey herkes yabancı...aynaya baktıgımda ki yüz bile yabancı artık kendimi tanıyamıyorum rotasızım rotam yok pusulam yok ben yokum...

Aklım bulanık,hiçbişey düşününemiyorum artık...yalnızım bi o kadarda nefessizim soru işaretileri beynimde yüregim parça pinçik...

Sevdiklerimden kaçmak uzak durmak istiyorum kırılmak istemiyorum gücüm yok ne bi sevday'a nede var olmaya takattim kalmadı son demlerimi yaşıyorum gidiyorum dersem gitme diyecekler biliyorum bu yüzden sessizce koşarak uzaklaşıyorum bu bunalık sudan tek başıma çıkmak zorundayım size daha alışmadan uzaklaşmalıyım içim buruk bi hoşcakal bile diyemecegim için son kez konuşamayacagım için buruk bi hüzün var içimde rotamı şaşaşırdım ben gidiyorum .....

Son istedim sadece şu izim kalsın yüreginizde küçük bi izim kalsın ,arada sırada olsa aklınıza düşeyim bu son istedigim son ben rotamı şaşırdım artık..sizin iziniz bende kalacak daima...her gündogumunda ve günbatımında yüregime düşeceksiniz....

Ben gidiyorum.....rotamı şaşırdım..
cevaiibypovestelh6.jpg

ÇiLeK
Çilekbahçem ...........
Direndim....
Sonunda tükendim...bittim

Şimdi firar etme zamanı herşeyden
Gitme zamanı..biten yitipp giden bi yürekle
Rota şaşmaz ...............
emeğine sağlık...
Süper süper süper...
*buqet* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emeğine sağlık...

Sagol arkadaşım...okuyan gözlerine saglık..

Sevgiyle kaL...
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Süper süper süper...

Süper süper...olan bişey varsa oda senin yüregindir..
Yüreginden sevgiler eksilmesin güzel insan..

Sevgilerimle...
yüregıne saglıkSmileSmileSmileSmile
Sagollasın fırtına kız okuyan gözlerine saglık....

Sevgiyle KaL...
Sayfalar: 1 2