:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ben Askere Gidiyorum Kime Küseyim XD:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Arkadaşlar güldüğüme bakmayın ama çok ciddiyim gideceğim ama kesin değil bugün askerlik yoklamamın son günü idi hastaneye sevk ettiler yarın Askeri hastaneye gideceğim geçen sene kilo azlığı nedeni ile almamaışlardı şunuda belirtmek isterim gideceğime pek ümidim yok çünkü istenilen 14 küloyu alamadım bırakın almayı verdim bile ama askere gitmeyide o kadar çok istiyorumki anlatamam neyse fazla uzatmadan benden sizlere bir mesaj:

Eğer giderde şehit olursam sakın üzülmeyin bana hakkınızı helal edermisiniz eğer sizlerin üzerinde benim hakkım varsa benden yana helali hoş olsun.Delikanlı_Yürek

Hasan Hüseyin TUNÇ Kastamonu emret komutanım.muz.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Arkadaşlar güldüğüme bakmayın ciddiyim.
hadi hayırLı 0Lsun qüLe qüLeBig Grin
Şimdiden hayırlı teskereler..
arkadaşım inşallah gidersin...dua edeceğim senin için...ama unutma her askere giden de şehit olmuyor...bir asker olarak sana hakkım helal olsun var ise...inşallah tatarsın bu güzel duyguyu...gidersen kaç tertip gidiyorsun....

NUSRET ÖZTÜRK SİVAS EMRET KOMUTANIM. SmileSmile
Daha gideceğim tam belli değil muayeneden sonra belli olacak
o zaman gidersen büyük ihtimalle 89/1 gelecen yani benim torun olacan...

torun torun geceler uzun ötmez borun....SmileSmile
abi ben senin qeLeceqini qördüm sen qidi0sun askereTongue
inşAllah giderim.
bak ileriyi gören bi kardeşimizde var oda görmüş....
işte hem benim 6. kuvvetim yüksekTongue
Sayfalar: 1 2 3