:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ben Kendimi Anlayamadım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ben Kendimi Anlayamadım ...

Çok denedim . Bir gün kendimle şöyle karşı karşıya geçip adam gibi bir konuşmaya . Hatta demli güzel bir çayda yanında iyi olur diye düşündüm . Karar verdim ve o gün geldi ...

İlk dakikalar ikimizde buz kesmiş , iki yabancı misali öyle oturuverdik , masada eksik bişey yok , herşey sıcak , keyifli ama bizi görenler üşüdüler diyebilirim . Çok soğukduk çok . Neyse , bir yerden başlamalıydım , bir anda girmliydim konuya . Girdim ..........

Ehh be kardeşim , ben gibi ben olan ben yarım kardeşim , neyin var senin dedim . Sadece kafasını bir sağa bir sola salladı durdu . Hayırdır dedim ne demek istiyorsun dedim , susuyorum dedi . Olmaz dedim , çayımızı yudumlayarak konuşalım dedim , olmaz dedi . Çayımızı içip kalkalım dedi . Yahuu birader çokmu işin var sanki , ben müsait isem sende müsaitsin dedim , o ise ben sen değilim demezmi ...... Şok oldum , şaşırdım sen ne demek istedin dedim , Anlarsın ilerde dedi . üzüldüm .

Çayımızı yudumladık ama , birbirimizin gözlerine dahi bakamadık . Onun kafası öne eğmiş , benimkisi ise ona bakamıyordum . Anlamamışdım onu ama anlamaya çalışdım yine olmadı . Son bir soru sorayım sana dedim . Sor dedi ağır bir tonla .

Beni anlayabildinmi ? ( diye sordum )

Cevabı ise ..............

Ben kendimi anlayamadım ( dedi )

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
içindeki sen'e perde çekmişsin çünkü siyah bir perde hep karanlıkta kalıp yolunu bulamamayı istiyosunn bırakta içine güneş doğsun sende bil olanları senin içindeki sende .. anlamak zor değill yeterkii iste bunu çok yürekten iste ve şimdi tekrar konuş içindeki senle hani varya kimselerin duymasını istemediğin sevdiğinn onu doldur yüreğine o sana gereken aydınlığı sağlayacaktır..Smile
Ahhh ahhh ............
Anlamak için çok uğraştım , yinede anlayamadım .......
yüregine saglık.
Teşekkürler .............