:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bizimkisi bir a?k hikayesi...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
geceaygi7.jpg

Ne g?zeldi de?il mi? Ya?ad?klar?m?z ne g?zeldi, art?k ne sen nede ben bulamay?z o g?nleri...
Bazen d???n?yorum da; bende de yanl?? bir ?eyler vard? galiba diyorum, ikimizde k?ymetini bilemedik bir ?eylerin...
Hat?rlar m?s?n mumlar?m?z? yakard?k, sen kokunu s?rerdin, oda sen kokard?!
Ummad?k ?eylere g?ler, durup dururken a?lard?k...
G?zel havalarda sokaklara ??kard?k, bir de kar ya??nca kartopu oynard?k seninle...
Sen iskambil ka??tlar?ndan fal bakard?n, istedi?in ??kmad???nda ka??tlar? bir daha karard?n...
?ok k?zard?n sigara i?ti?ime ve i?kime kar???rd?n, uzun uzun zararlar?n? anlat?rd?n bana...
Ara s?ra rejim yapard?n, tart? bir do?ru tartsa bir yanl?? tartard?
Yani onunlada anla?amazd?n...
Kom?unun ?ocuklar? vard?, bizim k?zla oynarlard?, ?ocuk bah?esine giderdiniz, ben televizyonda ma?a bakard?m...
Ara s?ra arkada?lar gelir sohbet ederdik, ?urdan burdan konu?urduk i?te...
Benim askerlik hat?ralar?m senin do?um hikayelerin bitmezdi...
?lk tan??t???m?z g?n? hat?rlar g?lerdik, sen bana ?st?mde ne vard? diye sorard?n, ben de herseferinde hat?rlamazd?m...
?imdi hat?rl?yorum, k?rm?z? bir kazak, siyah bir etek, siyah ?oraplar, k?rm?z? papu?lar?n ve bir per?embe g?n? ikiyi d?rt ge?iyordu...
?kimizde ?n?m?ze bakmam??t?k ?arp??t?k ?nce, sen pardon dedin sonra ben yere d??en kitaplar?n? toplad?m...
G?zg?ze geldik... Sonra ba?lad?k... Film gibi yani...
Son mektubunu d?n ald?m te?ekk?r ederim...
Ben sana yazm??t?m; grip salg?n? var demi?tim bak yine gribe yakalanm??s?n Neyse ge?mi? olsun...
Buralarda da hava so?uk ama hasta felan de?ilim...
G?zl?klerle ba??m dertte, hayat i?te yuvarlan?p gidiyoruz.
Hepinizi ?ok ?zledim...

Bizimkisi bir a?k hikayesi siyah beyaz film gibi biraz

Ate? ve su diken ve g?l gibi, bizimkisi roman gibi biraz

Kayahan
Özledik seni .....
Özledik Seni ..........
Sen Buraya Gelene Kadar Bu Başlığı Bırakmıyacağım .....

Sevg ...
Özledik Seni ....
Özledik Seni ....
Özledik Seni ...
Özledik Seni ....
Özledik Seni ...
Özledik Seni ...
Sayfalar: 1 2 3