:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: :::.AnKeT:::: yollda para bulurrrsan?zz....?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
diyelimki yollda giderken para buluyorsunuz.. peki ne yapars?n?z .. siizce o para helalm?d?r.. yorumlar?n?z? ve ankete oy kullanman?z? bekliyorum Wink
karakola götürürüm gerçi karakola goturuncede parayı harcamamış oluyorum yani 1 ile 4. seçenek oluyor
Paranın miktarına bağlıBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ama ben genelde gördüğüm paraları almam...
aynen..görmemezLiqten geLirim Big Grin bnden sora geLen aLıp günaha girsn baane Big Grin
yyaw sanki her zamanmı buluyoruz para ben sevgilimle harcarım valla :=) hatta özellikle soldan yürürüm belki cüzdan bulurum diye Tongue
alırım atarım cebe. cüzdan bulursam karakola sadece para bulursam cebe atar ihtiyacı olana veririm. benim ihtiyacım varsa kendime veririm Big Grin
ilahii yaa =)) marilyn
bende parayı bakkala verririm valla Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:al?r?m atar?m cebe. c?zdan bulursam karakola sadece para bulursam cebe atar ihtiyac? olana veririm. benim ihtiyac?m varsa kendime veririm Big Grin
hade ya ?le miii senden beklemezdim amme
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende paray? bakkala verririm valla Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

neden bakkala verion ciklet mi alcen bana yoksam Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3