:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gülüşlerimde yaşatıyorum seni ....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
55610016ld2.gif

Unutmak istedim kalbime gömerek herşeyi

Unuturum dedim o basit kelimeyi söylemek kadar olsaydı keşke herşey ...Özledim seni yüzünü seninle konuşmayı özledim sen bilmesende göremeyecek olsanda özledim İçimde ki özlem neden oldu unutmak istedim yapamadım..sen vardın kalbimde

Maviligime yazdım seni kalbime yazdım kim silebilir ki söyler misin? yoruldum mavilim hele ki senin yoklugunun oldugu anlarda daha yoruldum beni anlayan beni mutlu eden sadece senin varlıgın var oldugunu bilmek nefes alışıma sebep....
81998385dr8.jpg

Seni bekliyorum "Bir Ben" biliyorum çünkü bigün geleceksin ,sana hasretim sonlanmayacak ama gülüşlerim seninle artacak sen benim gülüşümü seversin çünkü şu hayatın acımasızlıgına hala gülüyorum biliyomusun beni gökyüzünden bi yerlerden izledigini düşünüyorum ve aglarsam yüreginin sızlamasını istemedigim için sen görmeden yüregimi akıtıyorum yaşlarımı gülüyorum gülmeliyim çünkü sen gülüşlerimde yaşıyosun....

Onca acıyo,hüznü hüsranı unutmak istedim yüregime gömerek oysa herşeyi yüregime gömseydim sende gömülecekti o acılarımın içinde ama sen benim mutlugumdun gülme sebebimdin..Hayat seni nasıl yoruyor ve benim elim kolum baglı bişey yapamıyorum iyi degilsin hissediyorum ama iyi oldugunu söylüyosun sanma gözüme rahat uyku giriyo sanma ben seni mutlu biliyorum ama hayatın bu cilvesinede katlanmak zorundayız be mavilim ahh mavilim ahh..Seni öylesine özledim ki maviliklerimde sadece sen varsın seni yazıyorum sen bilmeden kıymetlim benim...
Seni özlüyorum...sen bilmesende
nvdq1vp5uz9gq2.png
Mavilim sen beni merak etme ben gülüyorum ve sen var oldugun sürece gülecegim acıya bile çünkü ben seni gülüşlerimde yaşatıyorum ....

ÇiLeK HiLaL
Mavilim sen beni merak etme ben gülüyorum ve sen var oldugun sürece gülecegim acıya bile çünkü ben seni gülüşlerimde yaşatıyorum ....
Çok güzel prensesim işte bu demek istiyorum o yüreğinin güzelliği hiç bitmesin canım benm hep mavilerle ol...
sevgilerimle...
Sagol baştacım....
Seninde maviliklerin,mavi umutların hiç tükenmesin...

Sevgilerimle baştacımSmile
Ben seni gülüşlerimde yaşatıyorum ....
inan maviler gülüşlerinde hayat bulacak...
sen her güldüğünde bir mavi gül daha filizlenecek...
görsen de görmesende bir yerlerde tebessümüne mavi bir yürek eşlik edecek...
hayat ne kadar zor olsa da acıya gülmek gerek...
gökyüzüne baktığımdaki mavilikler her daim umut...
evet bir sen gülümse çünkü bir sen hakediyorsun...

yüreğine sağlık hilal.................
Gülüşlerimde yaşatıyorum...

Sende gül gül ki o gökyüzünün derinliginden birisi görsün seni ....Yüzün hep gülsün sen gülmeyi hakediyosun...

..............................................................................
......................................
Özlem, kağıdın mürekkebe kavuşmak için beklentisi, toprağın suya tutkusu, ağaçların çiçeklerini açacağı ani beklerken hissedebilecekleri tek duygudur. Özlem bir boşluğu işgal eden sular gibi duru bir anıdır kalbinde aşkın ..

Yüreğine tane tane mutluluk damlaları çizelesin Biriciğim
Yüzünüzden gülücükler hiç eksik olmasın

Teşekkürler ..
Sagol ışıgım bu güzel dileklerin için..
Mutluluk taneleri sevdiklerim oldukça hep çiseleyecektir yüregime..

O güzelim yüreginden mutluluklar eksilmesin,rabbim yüzünü daima güldürsün Biricigim..

Sevgimi yolluyorum yüregine..
Çok hoştu ..

Yüreğine sağLık ..x)
Hoş olan yürekler...sagol böcügüm...begenmene sevindim

Sevgiyle KaL..Smile