:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: OKsye Grip de umduğu yeri kazanamayanlar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
szin için facebookta bi kucak açtık Big Grin acınızı paylaşmak isterseniz gruba üye olun Big Grin videoya biticeksiniz Big GrinBig GrinD:

http://www.facebook.com/group.php?gid=28...297&ref=mf
link bu Big Grin
pek bi reklam sayılmaz makara amaçlıdır Big Grin

ßy offline Smile
ben oss ye gırdım ıstedıgım puanıda ladım Big GrinBig GrinBig Grin napıcam sımdı Big GrinBig GrinBig Grin
feysbuku olup da gruba girmeyeni feysbuktan atsınlar ıcqye dönsün Big Grin Big Grin
ona boşuna 18 yaş sınırlaması koyuyolar ya oks diyo yaa hayret bişey dışarı çıkıp saklambaç felan oynasanıza siz yeni nesil çok aktif ya
Eski nesil girer sallardı benim gibi Big Grin
Alıntı:dışarı çıkıp saklambaç felan oynasanıza siz yeni nesil çok aktif ya
zuhahaha10 yıl önce yaptığımız şeyler onlar şimdi cafe bar köşelerinde kız koşturuyoz Big Grin
offline Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zuhahaha10 yıl önce yaptığımız şeyler onlar şimdi cafe bar köşelerinde kız koşturuyoz Big Grin
:odemekki insanlığınızı sevginizi paylaşımlarınızı samimiyetinizide 10 yıl önce kaybettiniz çok yazık
Alıntı::odemekki insanlığınızı sevginizi paylaşımlarınızı samimiyetinizide 10 yıl önce kaybettiniz çok yazık
ee yeni nesil ne demek lazım Tongue hem sen yazık olduğunu düşünebilirsin ama biz halimizden mutluuyz Big Grin
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ona boşuna 18 yaş sınırlaması koyuyolar ya oks diyo yaa hayret bişey dışarı çıkıp saklambaç felan oynasanıza siz yeni nesil çok aktif ya

:S:S:S ne diosn sen yha bişi derdimde neyse uygun değiL ..