:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Slmm milLet Pen gEldim yer aÇın :Dyane yer vardır dime banada:)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
slm millet ben geldim yeni üye oldum siteye ins anlaşırız:$ sizide tnımak isterim... Confusedirit:
Hoş geLdinnn..SmileSmile
hoşqéLdin...
Neden anlaşmıyalım
hoşgeldin
bu arada arkadaşlar benm adım tuba sizde isim söleyin şimdiden yalnız hissetim galiba kndimi :S Big Grin hojbulduk
Bu Arada " pen " Nedır..1 Bı KaLem Bıcımı FeLan mı...Eger öyLeyse..Sadece KaLem Getırme kendınde GeL..SmileSmileSmile
hoşgeldinn...........SmileSmileSmileSmileSmile
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu Arada " pen " Nedır..1 Bı KaLem Bıcımı FeLan mı...Eger öyLeyse..Sadece KaLem Getırme kendınde GeL..SmileSmileSmile

hıııııı anlatıyım ''pen'' ben demek!!!!!!:??
Hım Turkce konusursan sevınırım bazen anLama ktLıgı cekebıLıyoruzda..SmileSmileSmile
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hım Turkce konusursan sevınırım bazen anLama ktLıgı cekebıLıyoruzda..SmileSmileSmile

isteğim gbi konuşabilirim anlamadığında sorman yeter sana gerekli açıklamayı yaparım!!!! ayrıyettende senn anlaman için yanında belirtirimde!!!
Sayfalar: 1 2