:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Masallardaki-filmlerdeki gibi degil sevdalar....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
2042188zg4ql8zk5of2.jpg

Çocuklugumdan beri izledigim o filmlerde ki dizilerde ki gibi bi sevda hayal ettim düşledim..Ama sevdalar filmlerde ki gibi olmuyormuş yürege düşen sancı sonrası anladım sevda kelimesinin ne oldugunu dizilerde ki gibi rol olmadıgını yaşayarak tadıyorum....

Aktör,yönetmen,figuran,yapımcı,kamera hepsi sen olumuşsun meger sevdada yönetmense hayattın ta kendisi Sevdalılar dilden dile dolaşır filmlerde iki tane seven yürek er yada geç kavuşurlar birbirlerine mutluluk iki yürekteki tek sevdada olur filmlerde masallar hep güzel biterdi...
6ylrt69.jpg

Ama gerçekte öyle degilmiş sancılı agrılı sevdalar ve iki yüregin sevmesi yetmiyomuş iki yürek dagları,zirveleri,hayatın çilesini yüklenemiyomuş şimdi anladım...Önceden hep tüm sevdalalrın mutluluk sürecegini imkansızlıkları gögüsleyecegini düşürdüm annem saçımı okşayıp masallar anlatır bende o masalların içine kendim ve hayalimde ki prens girerdim ama gerçekte böyle degilmiş yaşamadan yürege aşk sancısı düşmeden anlaşılmıyomuş....

Filmlerdeki gibi yaşanmıyomuş sevdalar....düşlerimde ki sevgili tüm zorlulukları ,dagları yıkmaya yeter mi sence bu sevda...Mecnun gibi leyla gibi dilden dile dolaşır mı sevdamız....Hayat bu sevdanın yönetmeni sence biz bu hayatta gögüs gerebilecekmiyiz...

Filmlerde küçük bi ekrana yansıyo sevda,masallarda size bi kaç yapragın üzerinde gerçekte ise koca yalan bir hayatta yansıyo sevdalar...

Masallardaki- Filmlerde ki gibi degil hiç bir sevda....
awo30oomdq.jpg

ÇiLeK HiLaL
kendi senaryonu kendin yaz ,kendi kaderini kendin çiz ve yolunu belirlervs vs..
masal adı üstünde, hep mutlu sonla,masal olduğu için . Ama hayat gerçektir acı gerçek yaşarsın hissedersin masalda yaşayamazsın ki.
sadece içindeki masalı yaşatabilirsin...
sağol bitanem bitmeyen masal sevgilerin olsun...
sevgilerimle..