:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ben Senin Sevginle Yaşayan Bir Can’ım, Cananım …
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Ben senin sevginle yaşayan bir Can’ım, Cananım … Beni hiçbir zaman habersiz koyma aşk yoldaşım, sevda ateşim, uğur böceğim …

Olur mu tek gerçeğim …
Olur mu …

Bilmelisin ki sevdan ile aşkın ile bu yaşam bana gerçek, hayat senin varlığını bildiğimden bana tatlı, gün seni düşündüğümden dolayı anlamlı, dünya sen varsın diye güzel geliyor bana aşk yoldaşım …

Beni her zaman haberdar et sevdiğim, günün mutlu olduğundan haberim olsun, yüzündeki gül dolu gülümsemen ile gerçekleşeyim bizim kurduğumuz dünyamızda olur mu bir tanem …

Bana bir haber et sevdiğim, etki yüreğimin sesini dinleyeyim …

Habersiz bırakma beni sevda ateşim, gönder sert rüzgarlarla essin bedenimde nefesin, bir haberine canlar feda sevdiğim, bana sadece bir haberdar ol sevdiğim ...

Yeni bir güne merhaba derken senin haberini almak istiyorum tek gerçeğim, gece olduğunda yanlızlığım ile boğuşurken sevda pınarımın gülüşü ile uymak, rüyam da senin varlığını bilerek uyanmak istiyorum yarınıma ...

Bana haberini yolla tek sevdiğim, yolla ki hüznüm yok olsun ...

Beni habersiz bırakma sevda yıldızım, ben ki senin sevginle yaşayan bir Can'ım, Cananım ...

€zBeRimSin
00:25
24 Temmuz Perşembe
cok guzel emeğina saglım cnm
Oy benim svdasina kurban oldugum güzel yarim, Seni cok seviyorum.. bi gun duymasam sesini durabilirmiym sanarsin ? Sensiz gecer mi saniyeler ? Bilmez misin seni nasil sevdigimi özledigimi tek gercegim oldugunu .. ?

Sana söz veriyorum ask yoldasim seni habersiz birakmiycam .. Hep aklimda olucaksin Bak birazdanda ariycam seni ( : Geliyorum askim bekle beni .. Smile
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oy benim svdasina kurban oldugum güzel yarim, Seni cok seviyorum.. bi gun duymasam sesini durabilirmiym sanarsin ? Sensiz gecer mi saniyeler ? Bilmez misin seni nasil sevdigimi özledigimi tek gercegim oldugunu .. ?

Sana söz veriyorum ask yoldasim seni habersiz birakmiycam .. Hep aklimda olucaksin Bak birazdanda ariycam seni ( : Geliyorum askim bekle beni .. Smile

:'(

Ellerim kalbimde, yüreğimin çektiği havayı soluyorum bir tanem, biliyor musun sensiz hiç bişeyden zevk alamıyorum .. Sokaklar boş sanki, avare gibi dolaşıyorum ..

Öyle özledim ki şimdiden, seni çok seviyorum ...

Sesini duymak istiyorum :'( Buna ihtiyacım var nasıl olacak bilmiyorum ama :'(
Gülüşünü gönder bana sevdiğim ...

Ellerim kalbimde halen, hiç çekmedim biliyor musun, bekliyorum bir tanem seni ...

Gel hadi .. :'(
çok guzeldi tesekkürler paylasımın için
Beni habersiz bırakma sevda yıldızım, ben ki senin sevginle yaşayan bir Can'ım, Cananım ...
oyy oyyy canlarım benm SmileSmileiki güzel yürekli insanlar sevginiz hep daim olur inşallah...
mutlulklar siz yürekli sevenlerin olsun...SmileSmile
Hasan'ım çok güzel bir yaz sevdiğine o güzelim yüreğine sağlık ardeşim....
çitlenbik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok guzel emeğina saglım cnm

Beğenmenize sevindim ..
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok guzeldi tesekkürler paylasımın için

Ben Teşekkür ederim .. Gözlerinize Sağlık ..
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Beni habersiz bırakma sevda yıldızım, ben ki senin sevginle yaşayan bir Can'ım, Cananım ...
oyy oyyy canlarım benm SmileSmileiki güzel yürekli insanlar sevginiz hep daim olur inşallah...
mutlulklar siz yürekli sevenlerin olsun...SmileSmile
Hasan'ım çok güzel bir yazı sevdiğine o güzelim yüreğine sağlık kardeşim....

Teşekkür ederim Sibelim, inşallah ... Smile

Güzel dileklerin için ayrıca çok teşekkür ederim ..

Beğenmenede çok sevindim ...

Hep huzurla, mutlulukla yaşaman dileğiyle ..

Sevgiyle kal ..
Çok güzel yazmışsın. çok etkilendim cnm benim Smile
Sayfalar: 1 2