:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: eski sevgili geri dönerse:S:S
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar sevgiliniz sizi aldatmış ve size bunu söylemeden ayrılmış fakat şimdi sizi sevdiğini söylüyor geri dönmek istediğinii söylüyor sizde onu seviyorsunuz ama onun sizi sevip sevmedine nasıl inancaksınız vede naparsınızz ??
İnanmazdım kesinlikle..Başkalarından yüz bulamamışta gelmiş die düşünürdüm..Belki saçma,, Belki deil...Çünkü bi defa terketmiş ve doğru olanı söylemeden,, yani aldattığını söylemeden gitmiş...Çok acı bişey ihanet...SmileSmileSmile Kolay kolay herkes gururuna yediremez ihaneti...
Eski diye birşey yoktur açıkcası benim hep taze =)

Eskiyse bitmistir..
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnanmazdım kesinlikle..Başkalarından yüz bulamamışta gelmiş die düşünürdüm..Belki saçma,, Belki deil...Çünkü bi defa terketmiş ve doğru olanı söylemeden,, yani aldattığını söylemeden gitmiş...Çok acı bişey ihanet...SmileSmileSmile Kolay kolay herkes gururuna yediremez ihaneti...

barbie katılıyorum
ne diyor Rapozof;

Ne olursa Olsun Gelmesin,değiliz Mevlana..!!
1-işte kapı işte dapı dersin olur biter Smile
2-kırık porselen yapışsada eski porselen değildir canım

yada defol Smile
herşey affedilir ihanet asla
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herşey affedilir ihanet asla

ihanet kafada değildir kandadır ve varsa o zaten ilerde
zulum olarak gelir karsına en basında sezerden affetme ama ona acı cunku dna sı bozuk birinin hastalığıdır bu ve soyundan soyuna gecer senin kanın kabul etme z zaten onu
Geri döndüğünde kapıyı yüzüne çarpacaksın ............

O Kadar ..........
Kısaca yoL aL derimMmm...!
Sayfalar: 1 2