:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bir yardım yeterlidir...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
bnm sevgilim benden öyle bir şüpheleniyor ki demediğini bırakmıyor oysa çok seviyorum ve o şunu düşünüyor ""sen bnm en ii arkadaşımı seviyorsun "" diyor başka birşey demiyor. çok sevdiğim için ayrılamıyorum bile 2 haftadır konuşmuyoruz ama o söylediklerinden sonra konuşmamaya kararlıyım ne yapacağımı bilmiyorum çok kötü durumdayım lütfen yadım edinn.....
yha ikinizde de suç vaR sen!n sucun sana güvenmeyen biriyLé cıkman onun sucu ıse guvenmediği kişiyle cıkması...

ßénCe o seni sevmiyor senden ayrılmak için bahaneler arıyor sonucta ondan sorna karsına daha cok kişi cıkıcak kendini üzmemen dileqiyle . . .
bak şimdi kız senden nıye şüphelenıyor.....kızın arkadaşıyla grşüyormusun kızla samımıyetın varmı onu bır soyle ona gore yardımcı olalım canım.......
yansııtma bu yansıtmaa Big Grin kendinde olanıı sana yansıtıyoo savunma mekanizması yanii sen sor bakalımmm olmayan şeyii oldu diye ısrar ediyosun yoksa sen mii benim arkadaşımı seviyosunn..Smile
2 haftadr konsmuosn ama hala cıkıosunuz öLe mi .. Smile
enteresan Tongue

bi iliskide güven yoksa o iLiski yoktur zaten.sende bosuna cabalama derim eninde sonunda biyerden patLak verir Smile
zaten amacıda oo Big Grin sendne nasıl kurtulurumm demişş Big Grin kurtulupp arkadaşıyla nasıl sevgili olurumm demişşBig Grin al sana yansıtmaa Big Grin
oLay budur Big GrinBig Grin
kocaman bi NOKTa Big GrinBig Grin
Big Grin senlee ortaklık kuralımm he şekerim ne dersinnn Big Grin
aynen !! Big GrinBig GrinBig Grin
süper iLiskibozancıLık firması kuruLur Big Grin
aa aşk olsunnn Big Grin hem kurarız hem bozarııızz... durumuna göreSmile
Sayfalar: 1 2