:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Acun Ilıcalı-Soba Zehirlenmesini Vidivodo Mynet, Pikniktube, Akıllı Tv’de de Seyredeb
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Acun Ilıcalı-Soba Zehirlenmesini Vidivodo Mynet, Pikniktube, Akıllı Tv’de de Seyredebilirsiniz!..

AIDS-CİPS-COLA-İÇKİ-KENE-MAGANDA DEHŞETİ-SİGARA-KUMAR-TERÖRÜN… Toplum üzerindeki olumsuz etkilerini anlatan kısa filmler çekip, video sitelerine göndereceğim. İlk kısa filmim de SOBA ZEHİRLENMESİ üzerinedir. VİDİVODO, MYNET, PİKNİKTUBE, AKILLI TV, VE YOU TUBE’ye de
koydum.. Kısa filmlerimin kamuoyu ile paylaşılması için destek verir misiniz?

Firma -İşadamı-Şirketlerin Dikkatine!..
Şiir kitaplarımı çıkartma ve alternatif senaryolarımı kamuoyuna duyurma mücadelesi veriyorum. 3 tanesi çıkan 50 şiir kitabım,50 tanesi noter onaylı 400 senaryom vardır. Sosyal içerikli senaryolarımı çekip, AKILLI TV, MYNET, PİKNİKTUBE, VİDİVODO VE YOU TUBE’YE KOYDUM.
İlk senaryom soba zehirlenmesi üzerinedir. Sırada AIDS-CİPS-COLA-İÇKİ-KENE-SİGARA-KUMAR-TERÖRÜ… İşleyen senaryolarımdır. Senaryoların kitlelere ulaşması için sizlerden ilgi ve destek bekliyorum. Destek vermek isteyenlerin en son bölümde alt yazı ile şirketin görüntüsü koyulacaktır.
Saygı ve sevgilerimi sunarım.

HASAN SANCAK SAMSUN/ALAÇAMLIDIR.
O, I ARALIK 2000’DE GÖRDÜÄžÜ GERÇEK RÜYA REKLÂM SENARYOSUNU NOTERE ONAYLATAN DÜNYADAKİ İLK VE TEK KİŞİDİR. 44 YAŞINDAN SONRA NOTERE ONAYLATTIÄžI İLK GERÇEK RÜYA REKLÂM SENARYOSU İLE BİRLİKTE REKLÂM YAZARI OLMUŞTUR. BU TARİHTEN SONRA DA DÜŞÜNDE ÇEŞİTLİ REKLÂM SENARYOLARI GÖREREK, NOTERE ONAYLATMIŞTIR. ÇIKAN 3 TANE ŞİİR KİTABIYLA BİRLİKTE 50 TANE ŞİİR KİTABI MEVCUTTUR.50 TANE NOTER ONAYLI REKLÂM SENARYOSUYLA TOPLAM 400 TANE ALTERNATİF REKLÂM SENARYOSU BULUNMAKTADIR.

ALTERNATİF REKLÂM SENARYOLARI YAZIYORUM
Tv Reklâm Senaryo Yazarıyım. Çalışabileceğim Reklâm Ajansları Firma Ve Şirketler Arıyorum.
GOOGLE’DEN HASAN SANCAK-NOTER ONAYLI RÜYA ARAYINIZ

SEYRETMELERİ İÇİN ARKADAŞLARINIZA DA GÖNDERİR MİSİNİZ?

ACUN ILICALI-SOBA ZEHİRLENMESİNİ
VİDİVİDO’DA SEYRETMEK İSTERSENİZ TIKLAYINIZ!
Eğer ilişim çalışmıyorsa, internet tarayıcınızın adres çubuğuna kopyalayınız.
http://www.vidivodo.com/153857/sessiz-olum

MYNET’TE SEYRETMEK İSTERSENİZ,
AŞAÄžIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ YA DA GOOGLE’YE YAPIŞTIRINIZ.
Mynet Eksenim- Video: ACUN ILICALI SESSİZ ÖLÜM

PİKNİKTUBE’DE SEYRETMEK İSTERSENİZ
ACUN ILICALI-SESSİZ ÖLÜM // pikniktube.com

AKILLI TV’DE SEYRETMEK İSTERSENİZ
Video - Acun Ilıcalı - Sessiz Ölüm - Akilli.Tv - Türkiyenin ilk ve ...

ACUN ILICALI-SOBA ZEHİRLENMESİNİ YOU TUBE’DE SEYRETMEK İSTER MİSİNİZ?
GOGLE’YE KTUNNEL.COM YA DA Z.TUNNEL.COM YAZ AÇ BEGİN BROWSİNG’İ TIKLA.
BOŞ ALANA ACUN ILICALI HASAN SANCAK YAZ.TIKLA VE SEYRET.
http://www.youtube.com/watch?v=t3XyzV2h16U

Noter Onaylı Rüya- Samanyolu Maceracıyı Seyretmek İster misiniz?
GOGLE’YE KTUNNEL.COM YA DA Z.TUNNEL.COM YAZ AÇ BEGİN BROWSİNG’İ TIKLA.
BOŞ ALANA HASAN SANCAK YAZ.TIKLA VE SEYRET.
http://www.youtube.com/watch?v=EpkDzSi0xAY

HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EÄžİTİMCİ-GAZETECİ)