:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ben Daha Ölmedim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Ben Daha Ölmedim ...............

Sessizliğin en derin olanını yaşıyorum . Belkide sensizliği , kimbilir belkide sensiz olmanın en acı anını ......... Ahh be güzelim . Ahh be yoluna kurban olduğum bil'ki Ben Daha Ölmedim ...........

Seviyorum seni , hemde inandıklarındanda öte . Tahminlerinmi ? İnan be gülüm bu sevdam tahminlerinden de öte . Canmısın canımda o biçim işte . Gözlerim titriyor , sevgimi yazamıyorum inanırmısın . Ahhh ahhh ......

Ya sonra ............

Seni nasıl özlemişim bir bilsen , bir anlasan beni .... Gece çöker çilemle başbaşayım . Hasretim çilem oldu benim , özlemim dert gibi dert . Mahşere kalan bir ömrüm misali , ben sana kaldım be bi tanem , ben senle oldum be göz nurum . Nur yüreklim bebeğim benim . Seviyorum varmı ötesi bunun .

Sen , herşeyimsin
Sen , canımın içi
Sen , canımda can gibisin ...........

Biliyormusun son şiirimi sana yazdım , birde güzel bağlamamla bir müzik ekledim . Şimdilerde kendim çalar kendim söyler oldum . Ahhh be gülüm keşke dinlesen nede güzel oldu , içinde sen olan senli bir ben ............

Unutmaki gülüm !

Şimdilerde yokluğunla ölüyorum , bitiyorum , özlüyorum , eriyorum ........ Ama ben , ama ben .......

Ben Daha Ölmedim .................

Sevg ...

19.07.2008
Saat : 21:25
Firari Fırtına ( DnL )

[ses]http://www.freewebtown.com/firarifirtina/Cafe%20Anatolia%20-%20Track%205.mp3[/ses]
yorumsuz kalmak en güzeli ...
güzel olanı yüreğinizden kaleme döküp bizlerle paylaşmışsınız..
teşekkkürler...
Şimdilerde yokluğunla ölüyorum , bitiyorum , özlüyorum , eriyorum ........ Ama ben , ama ben .......

aynen abi ayneeeen (:

teşekkürler
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yorumsuz kalmak en güzeli ...
güzel olanı yüreğinizden kaleme döküp bizlerle paylaşmışsınız..
teşekkkürler...

Yüreğim nerde biliyorsun .

Bari sen anla beni .................

Sevg ...
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

aynen abi ayneeeen (:

teşekkürler

Ahh be güzel kardeşim ....

Ölmedik ayakdayız , lakin özlemler var içimizde işte Sad

Sevg ...
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreğim nerde biliyorsun .

Bari sen anla beni .................

Sevg ...
biliyorum...anlıyorum...
hemde ne özleeem,

anlatmaya kalksam..

yok anlatılmaz!!

içimizde tutuyoruz işte be Abi'm..
oyy kardeşim sende mi??
sen anlat başlarsan devamı gelir...
Teşekkürler Siboş ......

Sevgili Mert ...

Arada dile gelenide yazmak lazım . Özellikle sendeki özlemi bir gün dinlemek isterim . Bakarsın kaleme alırım isim vermeden ... Ne dersin ?

Sevg ...
Sen , herşeyimsin
Sayfalar: 1 2