:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aşkım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Aşkım ................

Sana bu satırları yazarken , aklıma birden beyhan geldi . O hep beklemede aynı ben gibi . Beklemek derken yine aklıma Yorgun yürek geldi , o ise hep yorgun ve dertli . Dert demişken derdi en iyi anlayan aslında Çilek (Hilal) dir . O ise dertlerde derya , dermanı sefada . Sefa lar ise Sibel de . Sibel sefası bol gönlü zengin bir kişilikdir . Aslında Keskinbıçak da derdi bilir ama o beyhan gibi beklemek zorunda gibi ..............

Nur doğsa yüzlere desek aklıma gelen ilk kişi elbette Nur'umdur . Sevda yürekli gibi yani . Oda nur yüzlü ve nur yüreklidir . Manesia ise çılgın tam kafama göre . Kupanın kızı maçalarda , elden ne gelir . Antisos ise takmış kafayı hür askerlik duygusuna . Eeee be aşkım inşallah sıkılmamışsındır . Yoo aslında aşkım bak bir itiraf edeyim , bu saydıklarım hep gönlü zengin sevgisi bol insanlardır . Dahası var aslında ...........

Aşkım sonra devam ederim olurmu , az duygulandım valla ... Anla işte ...

Sevg ....
Alıntı:
Nur doğsa yüzlere desek aklıma gelen ilk kişi elbette Nur'umdur . Sevda yürekli gibi yani . Oda nur yüzlü ve nur yüreklidir

Canımsın abim ya ..
Yüreğinden saf, temiz sevgi eksik olmasın inş.

Varol Smile

Yürekten teşekkürler ..
Gerçekleri vurgulamak lazım bazen ...........

Anlayana be Nur'um ........... Anlayana .........................

Sevg ...
Ahhhhhh.......
Yüregin dertlerden uzak olsun...seni sevenler daima yanında olsun seni hüsrana ugratmasın herşey gönlünce olsun...

Sevgilerim ve saygılarımla.

;Wink;Wink;Wink;Wink;Wink;Wink
Sen yanımda ol , yeter ................

Anladın sen beni ...

Sevg ...
Alıntı: Beklemek derken yine aklıma Yorgun yürek geldi , o ise hep yorgun ve dertli .
Ahhh ahhh...
Abim Seni Allahım başımızdan eksik etmesin inşaAllah..(Amin)
O eşi benzeri olmayan koskocaman Yüreğine Dertler uğramasın Abim benim...
Cümlemizi be güzel kardeşim , cümlemizi ....

AMİN ........

Sevg ...
Ne hos bir anelize olmus ve sanki yerinde de olmus..

Gonlunuze bereket..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Teşekkürler ....................

Sevg ...