:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: HayaLinLe haSretimin S?n?rLar?n? ?L??yorum...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Elimde kalem senli bir?eyler yazmak isterken, hani k???kl???m?zde defter kenarlar?na yapt???m?z s?sler vard?r ya, onlarla dolduruyorum ka??d?n her yan?n?...

" SEN B?R YERLERDE BEN B?R ?EH?RDE AK?AM OLUNCA BEN? HATIRLA!..."

Seninle konu?ur gibi konu?mak istiyorum ka??tla...

Ama olmuyor c?mlelerim kenar s?slerinin aras?nda as?l? kal?yor!...

Akl?mdan deli fikirler ge?iyor, sonra kendi d???ncelerime oturup kendim g?l?yorum, yok olmaz diye...

O en sevdi?im resmini a??yorum, bak?yor, bak?yor, sonra susuyorum!!!...

Ben senin resimlerini de?il ki, ruhunu ?zl?yorum, bunu bal gibi biliyorum!... C?mlelerini, paragraflar?n?, onlara katt???n manay? seviyorum, bunu ben bal gibi biliyorum ama kimbilir sen bilmiyorsun?...

Akl?ma yolculuklar geliyor, yolun sana varaca??n? bildi?imden iptal ediyorum t?m biletleri...

Korkuyorum, geldi?im de, seni g?rd???m de, i?imdeki seni bulam?yaca??mdan ?ok korkuyorum ?NAN!... Yoklu?un da, i?imde b?y?yen sen, sana benziyor mu, kestiremedi?imden ?ok korkuyorum!!!...

Bir kartal?n ki kadar keskin bak??lar?n, bak?yor mu ba?kalar?na?...

D???ncesi bile kan?m? donduruyor, iliklerime kadar ???yorum, O AN!!!...

Seni d???nmeye ba?lay?nca, hani derler ya, kelimenin tam anlam?yla ?in i?kencesi yap?yorum kendime, olabileceklerin en ac?s?n? d???nerek!...

Sonra durup d???n?p i?ime d???rd???m yang?nlara, yine kendim su serpiyorum...

Hayalinle, hasretimin s?n?rlar?n? ?l??yorum!!!

?yle bir an gelecek ki, hasretimin s?n?r? bulundu?um ?ehrin s?n?rlar?n? a?acak, yolculuklar? g?ze al?p sana ko?aca??m!!!

Sonu, hayalimdeki seni kaybetmek bile olsa ( belki de olmaz), g?ze alaca??m bunu!!!

G?ze alaca??m!....................................... ..........

aL?nt?d?R...
teşekkürler canım yüreğine sağlık.......
okuyan gösLerine saqLık..
severek canım ne demek ....
güzel bir özlem sitem ne istersen var tşkler
Teşekkürler yüreğine sağlık...