:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: En baba NickLer..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
pich oLup İmpaRatoR oLacaqıNa $erefLi oLup hiç oL...!!!!:
iNmeLer FazLa süRmeZ ßu Mevzu ßurda ßiTmeZ duyquSaLa ßağLamayıN Lan Tek 1 ÇiftLi YetMez.

koLpa oLan doStLarım ßu SözLeri yeSin qöZLeriNi KaçıRmadaN kuLak vERip diNLesiN ''qüN ßatımı ßen aYya$ım ßir kö$e ßa$ıNda Kaymı$ım..''
Sevqiyi yaLan EdeNLerE..! Sevqiyi KatLedeNLere PAYDOS Hani ßir YazaR Demi$ yha '' Sen qiT a$k ßana kaLsıN'' ßende diyORum ki ''ßeN BurAdayıM LAN KOLPA a$qıN seNde KaLsıN''

pa$a qöNLüm iSteRse SeveRim..! ZorLama İsteRseN SeviNdiRiRim...! Uqra$ma Diyecesİnki NerEye KadaR ßu HavaLar Kim TaqaR SevRaN DöNeNe KadaR..

SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz..

SeS eTmeSemDe öFKem SaqLı SoN ßakı$ımDa ßiR ToKaT Atıp GitMek vaRdı..! Ama aLıcaqıN oLsun .. Oda DeqMeZ SaNa..

ßuqüN SeNin İçiN ßiR KurbaN KesTim! HaLa akIyoR ve AcIyoR ßiLeKLeriM..!

daR sOkaKLardA SevdaMa YürüRKen ..! ÖnüMü KesEniN KafASıNı KesEriM..!

beNim siLahIm kaLßimde ŞarşöRü taqıLı ßeqLiy0r , SevqiMe yaLan söyLeyene $eytAN ÇıKaRsa ßiLe SıK diyOr..

kaLdırıMLarı ÜzeRimiZe yoRqaN Diye Çektiq ..! ßizE 1 AdıM qeLene ßiz 10 Adım qiTTik..!

OksijeNimİz SiqARa MineRaLimiz YavaN eKMek..! KoLay mı ßu düNyada SeSeRi DAmqaSı Yemek..!koLay mı ße qüzeLim SevmeDeN SeviLmek...

seN çOk qüzeL KızSın MektepLi . ßense SoKaKLarDa ßir SeRSeRi . SeNiN eLinde KağıT kaLem . ßeniM İse Vüvudumda Faça İzLeRi . SeN isTiqßaLini Dü$ünüRKen MeqTePli . o KüçümSediğİN seRsEri ßeLiNde eManeT Mevzu i$Ledi DediM yha qöNLümün qüzeLi '' HeRKeZ ßeNim qißi SeRSeri oLamaz..''

iStaNbuLu EsraR SaRmı$ yAr ßeni ßırakıp kaRaNLıkLara ßuLa$mış KerpiÇteN duvAr ipNedeN Adam oLmaz. Esrar iÇeN Adam KaLp kIrMaz.. ßen İsteMem iStaNbuL aL SeNin oLsun Her qeCe YastıqıMıN aLtıNda ßir ÇiftLi CiqaRaM ßide Onu YaKacaK ZippoM OLsun YetER.. İşte O qeCe İstaNbuLu YakMazSam Anam AvraDım oLsun..!

aRama $u DüNyaNın ciLveSini ßahaNe ßenim qöNLüm SeRsEri İse KiMene At aRtık İçiNdeN o KaraNLık HisLErİ KaT KaT üStüNdüR O KüçüMsEdiqiN SeRSeri...
ÇektiM EsRarı qözLerim KaNLı yüRüyoRum yoLda qöNLüm YaraLı 2 3 Santim jiLet yaRası odA KahpeNin SoN hatıRası...

İneRiz Kara ßayıRa ßağLıyıZ EsRaRa Ne KadaR deLiKanLı vARsa ßeKLeriz KemaL Paşaya...

Ceza Evi öz yuVaMız.. MahkemeLer MekaNımıZ İdam İpi Kravatımız ßiz KemaLPaşaLıyıSs. SevdiqiMizi uNutmayıZz

Artık oT qißi ya$amaya KaRaR veRdim İsteYeN ßasaR qeCer İsteyeN SArıp İçeR

Benİm YastiÄžim Hergece GÖzyaslarimi Nemlendİrmeye Devam Ederken Senİn YastiÄžin Hep Markali ParfÜm Kokacak Be Sosyete Kizi

Bİr Gece Yarisi Kapim Calindi Elİme Cİcekler Yerİne Kelepce Takildi Anam Agliyor Oglum Sucsuz Dİyor Zalİmler Vurun ÖldÜrÜn Dİyor

Eskiden Karanlıktan Korkar Yağmurdan Ürperirdim Şimdi Karanlıklar Sırdaşım Yağmurlar Göz Yaşım OLDU!...

SEveNi SeveCeksiN seveN İçiN öLeceKsin Sevmiyorum Deme ßiRqüN SendE sEvEcEkSiN

qüN qELir aKLına dü$erseM EğeR ; ßenİ değiL SevqiMi hatıRLa.. ağLayı$ımı değiL ; qidİŞini HatıRLa... SenSiz oLu$umu DeğiL ßaNa eLvedA DeyipTe ; öLDÜRDÜÄžÜN ANI HATIRLA...

ßiLiRmisiN Kaç keRe SeNi dü$ünüp SeNin içiN İçtiM ŞerefiNe değiL ŞereFsizLiğiNe İçtim ŞerefSiz..

ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм вαвαм∂αη...вαкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη....

ѕυѕмα çσк ѕσяυ ѕσямα,α∂αмı вυηαℓтмα,нєѕαρѕız уєяє ѕσяυη уαяαтмα,∂ιηℓє αηℓα νє уαяgıℓαмα...!!!

:::тαηяıм вι кυℓυη∂αη ∂ανα¢ıуıм:::

єтιкєтє gєяєк уσк єѕкιℓєя тαηıя вιzι

~~уα вιя уσℓ вυℓ, уα вιя уσℓ αç тα∂α уσℓ∂αη çєкιℓ~~

ηєƒяєтє ѕєνgι∂єη ∂αнα çσк güνєηιяιм çüмкü;ηєƒяєтιη ѕαнтєѕι σℓмαz...

кαρıℓмα яüzgαяıмα ηєzℓє σℓυяѕυη

~~~ηαѕıℓ вιя ѕєν∂αуѕα вυ "кαяşı" кσуαмαм~~~

ѕαηмα ѕαкıη ѕєη∂єη, вєη кєη∂ιм∂єη ναzgєçтιм !!

уσяυℓ∂υм кαçı$ℓαя∂αη, кαувσℓυ$тαη ѕıкıℓ∂ıм..

"ѕєηι ѕєνιуσяυм" ∂єякєη, αѕℓıη∂α öуℓє υzυη кσηυşυуσя∂υм кι вιя вιℓѕєη..

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

*кιмιм вєη??? ηєя∂єη gєℓ∂ιм?? α∂ıм ηє?? ηє ιş уαραяıм?? gєяçєк кιмℓιğιмι ηє∂єη кιмѕє вιℓмιуσя?? ηєу∂єη кσякυуσяυм??

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!

ßêdênîm kârânLîk'Lârâ, Rûh'ûm sânâ âît.

Sevene SevdaLıyız Gidene Hep AğLarız Alsalarda Bu Canımızı Biz SeveRsek UnutMayız

ßëñ Sëñî øñLar gîßî UcuZ ßar Kô$ëLërîñDëkî HësaPLarDa DëgîL,Yûcë ßîr DaVañIñ OrtasIñDa DîMDîk A¥akta ßuLDuM Rëîs.ßakI$LarIñ DëLîP Gë¢ërkëñ NaMërtLîgî,YûrûDûñ tøZLu ¥øLLarDa VaZgë¢MëDîñ GôrDûM Rëîs.KuruLurkëñ TuZakLar ArD ArDa VururLarkëñ Sëñî,GôZûñû ßîLë KIrPMaDIñ,gûLDûñ Gë¢tîñ

Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm.

KâLbîmê qômdûm kêfênsîz ôLûLêrîmî..

ßizi aNLataN $iiRLer Henüz yazıLmadı.. Çünkü ßiz düNyaNıN oyuNunda HayatıN acıMaSızLığıNda vedE sevdiqLerimizin ßayqıN ßakı$Larında UNUTLDUK..

Belki sisLi 1 kıs gecesi Belki soguk 1 Sohbahar ceSedimi buLacakLar camurLar araSinda 1eLinde reSmin 1eLinde Silahi var diyecekLer Ama Sen inanmayacakSin Sonra kalkip bana geLeceksin eqiLip SariLacaksin O Soguk Vücuduma iSte o An 1 fiSilti DuyacakSin DudakLarimdan '''ELveda'''

£srAr'La ya$arKen YaLan DunYa'da Zamani İcmi$iz haßerimiz yOk

yoLdaN ßiri qeÇti DeMin..! aLayLa ßaKıp seRsEri DeDin ßu KadaR qıuRuRLu oLma 0 qeÇen SeRSeRi SeNin ßir ZaMaNLar Ki SevdiqiN ßir dü$ün haK veRiRsiN o SeRsEri DEdiğİn SeNin esERin..

ÂLEMÎ ÂLêm ÿâpâñ û¢ ßê$ ¢âkâL'sâ ... KRALLIK ßîzê ÿÂkî$mâz..

$aÑLıyız $öh®etLiyiz Pa$ayIz K®aLız ®ekLamIz Ma®kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®aLıÑa değiL aLayIÑa ßaSa®Iz Tek Fa®kImIz kém@L p@$@Lı oLmaMızz

Fahi$e qöNüLLerin KahpeLiği k0ymAz ßize .. UnutaNLarı ßizdE UnutuRuz Hemde asiLce...

Siyah biLé kaybétmi$ aSaLétini yokLuğunun karanLığında...

ßiLiyorsun Seni ßeßekLer qißi Sevdim, Seni ÇiçekLer gibi Sevdim, Seni meLekLer gißi Sevdim! Çünkü Sen tapILacak kadIndIn ßu Devirde! Oysa ßen Seni ßöyLe Sevdiğim için, Sana ßöyLe yandIğIm için , AsILacak AdamIm ßu şehirde .

ßenLe Ya$aDıkLaRıNı uNut, Ya$aMaDıkLaRıNı DüŞün....!
§£n ߣnim h£m wÃ¥r øLmÃ¥,h£md£ yøk øLmÃ¥ §£ß£ßim§in qüLüm.

Âkâñ Gøz Yâ§LârImI Sâñâ Hârâm Êttîm..

nefret'e Sevgiden fazLa Güvenirİm Dedİ ŞeYtan;ÇüNnkİ NeFReTİnN sAhtEsİ oLmAzz

Gitmek istiyorsan Gidebilirsin,Biz Ne ayrıLıkLr Görmüş Adamız,Çekinme SEnde Vur Sırtımdan,Biz Ne ihanetLer GÖrmüş adamız..

Uzun bir yola Cıktım, Geldim-Gördüm-Şaşırdım, Sıkılmam Dedim Sıkıldım, Tükenmem Dedim Tükendim, Ezdirmem DeDim EZDİM, Tek Yürek Geldim DAGITTIM,Gene Tek Yürek GidiYorum.. FazLa Söze Gerek Yok EskiLere Sorun Anlatsın Beni..

Gércék Dost'µ árámá O Hér zámán ÿánindadir Zátén ..

AL£mIn kRaLı ßIzIz D£Dik KraL mIyIz? KRALIZ. RaCoNu bIz k£sIyoRuz D£dIk K£sIyoRmuyuz? K£SIYORUZ. rAcon sAnALdA kIzA a$ıK oLmAmAk, kAnkA`ya yAmuk yApmAmAk!

Lay Lay Lom qaLißa sna qöre sewmeLeer!!!

qidén déiL, kaLandr térkédén.. qidén dé ßu yüsdén qitmi$tir zatéénNn..

ßaNa uNut diyoRsun..! Peqi söLermiSİn.. SeN hatıRLanmayA deqeRmiSin..
HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim!'

ArTik SanDaLYéMDéN Son DéFa DuSuYorum

DéTayLAr AynaDir Fark'i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim

GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm..

kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr !

Seni ben kendime KADER saymi$tim, Ugruna her$eyi góze almi$tim. Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim. Bir damla góz ya$i DEGMEZMIS SANA !

Alı$ma ßana Ne Yapacaqim ßeLLi oLmaZ ßenim. ßuqun Varım, yaRın ßirden yOk oLurum.. Dokunma ßana! Kapanmami$ YaraLarLa doLuyum, 1 yarada sEn açma..Sevme ßeni! yOgun duYquLaRimda kayßoLurSun, tutu$tururum. iSteme ßeni! yaSakLarLa bogu$ursun.EnqeLLerLe doLuyum.
ÇôZmeye CaLI$ma SakIn…

Ben Günahkarım Cekerim Tineri BaLiyi Ciqarayı..Atarım Kendimi Bir BoşLuqun İçine..Ben Günahkarım Sen Vefasızsın..Sen Acımasızsın:

ßiz KemaL Pa$aNın Gerilim Saçan Kö$eLerinDe Daha Kalem Tutmayı ßilmezken Esrar Sarmayı Adam Kesmeyi Sallama Çekmeyi Öğrendik

Sevdik mi Allahına Kadar Vurduk mu Sallamayı Damarına Kadar Şimdi Diyeceksin Lan Piskopat Sen Sevmeyi Nerde Öğrendin Şunu Unutmaki Kahbelere Sevmeyi ßiz Öğrettik.

Ortamın ßittiği Yerde ßiz ßaşLarız Şeklimiz İçin Yaşar Tarzımız İçin Ölürüz.

Ne Paranın Delisi Ne Pezevengin Gölqesi Ne Oruspunun ßekçisi Nede İbnenin Tetikçisi Olduk ßiz Gönlümüzün £fesi Ortamların Delisi Olduk.

ParçaLanmı$ Vücudum Olmu$ ßir Ses UzakLa$ Kızım ߀nden Git Kahbele$ Sana DeqiL Seni Sevdiğim İcin ßana Lanet oLsun

SerSeriyim SerSeri SokakLardır EvimDinLe Cici Kız DinLeSanıyorsun ki SerSeriLer AğLamazSerSeriler ßir ßir Ağladımı Kimse Tutamazİnanki Sosyete Kızı Herkes SerSeri Olamaz.

€ziLmi$ ßir Kentin SokakLarında Sevdası YasakLanmı$ Vede umutLarI Kur$unLanmı$ GeceLerin İsyanKar SerSerisi…

YoLda ßir Serseri GörürSen O Serseriye İyi ßaK BeLki Tanırsın O SerSeri kimDi İyi ßiLirDin öyLeSiye Seven İstikbaLden Ümüt ßekLeyen ßir Efendi Simdi Yıkılmıs Dünyası HayeLleriyLen ßeraßer Artık efendiLik OnDa Ne GezEr SerSeri’mi DiyeCekLeR ßırak desinLer GücenirSem NamerDim Ama Unutma GüLüm ßu SerSeRi Senin Eserin.

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım.!

Ağladığımı Kimseye Söyleme Anne onLar ßeni KraL ßiliyor Kızdım mı Dünyayı Yıkar ßiliyorlarßir Kız İçin ßu Kadar Düştüğümü ßilmiyorLar…

“lKâhpéLiq lKoymâz lBizé lBizim GönuLLérimiz lKâhpé DéiL Âmâ Bizi Unutâni Bizdé Unuturuz lKâhpéCé ”:

Bizim KraL Olduğumuz Yerde KimseDEVLET Kuramaz , Bizim DEVLETOlduğumuz Yerde Kimse KraL OlamaZ…

Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz . Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

Nic£ d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında sürü.. Raconu kaHpeLik yürüyüşü sahtelik , kaLßi var yüreği y0k
SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider..

Fırtına Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Alıp Götüreceği Sadece Tozudur !

Béş PaRa éDérmi VarLiğin. . YokLuğun BéNi aCitSİn aLéM af éTsin Séni BéN AfFétMéM NéRDé unuttuySan BéNi Orda KALL..

GéCééLrin KaRanLiği YéTMéZ Gibi GunDuzLérimi Dé KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMé KaRanLikLArDa Vé SoGukLarda YaSamaYa AlisTim

BéN YaSaDikÇa séN ÇıLdıRæCæKsin!!!

uCurumun KéNaRinDa oLsan BiLé Sirf Hayata GiciKlik oLsun DiYé GuLumSé

DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm

konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim ¬ ...

Sende Gİt İstersen FahİŞe GÖnÜllerİn KahpelİÄžİ Koymaz Bİze Sende Unut İstersen Bİzİm GÖnÜl FahİŞe DeÄžİl Ama Unutani Unuturuz Bİzde Kahpece...

Bu masaLar boş kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara birşey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Taşin kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar...!

ßiz kimLeriz diyE soRma ßiz Hayata Rest ÇekeNLerdeNiz. ßize Hayat NediR Diye SOrma ßiz HayaT DeRyasıNda yüzeNLerdeNiz. ßizi Arama Lüks MeyhaNeLeriNde ßiz DosT Şaraßı İçeNLerdeNiz . ßize DosT ArKadaŞ NediR Diye SoRma ßiz OnLar İçiN öLüme qiDeNLerdeNiz...

Her qüLen Yüzü SaNMa ßahtiyaR heR KahkaNın aRdıNda ßiNLerce qözya$ı vaR

eSKideN oLsa aRkaNdaN ßakaR ağLarDım.. Şimdi ArKama ßiLe ßakmAm . EskideN UğruNa düNyaLarı YakaRDım.. Şimdi ßir KißRiT ßiLe ÇakMam..

SEn ßEnİM aDımI ßiLe aNaMazKen ßıRak doSt kaLmayı Sen ßenim dü$maNım ßiLe oLamazsıN..

sEvdiqiMizi eLimizdeN aLanLara koLumuzA jiLet AttıRaNLara KadEj ŞişeSini eLimize Tutu$tuRanLara isyaNım aLLah'a DeqiL Tüm ALLAHSIZLARA ...

ßenim Hayatım ßir SeRserİnin Hayata iTiRazı SusaRsam Suç.! Konu$uRsam oLay.! SeveRseM KatLiaM oLur..

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

Artık GünLerim GünLerden Uzun,GeceLerim GeceLerden YaLnız.Seni Sevdiğimden Bu Yana Her Acıyı Tattım,Her çiLeyi Gördüm Hayatın Her CiLvesine aLıştım.YaLnız Senin YokLuğuna aLışamadım.Şimdi AnLıyorum..!!!

Acıdan,Hasretten,Gözyaşından Başka Hiç Birşey Vermemişsin Bana.YıkıLan HayaLLerime,Yok oLan Geçmişime,KayboLan GeLeceğime... '' oTuRuP aÄžLaDıM ÇoCuKLaR GiBi''...!!!

Senin Aşk Dediğin Şerefi iLLetin Gerçek Adı Nedir.Aşk Dedin Sana KaLbimi Verdim,Sevda Dedin Sana Yüreğimi Verdim. YeTMeDi YeTMeDi YeTMeDi.CaN DeSeYDiN oNuDa aLıRDıN BeNDeN..!!! Gözümü BiLe Kırpmazdım, ''LaNeT oLsun''...!!!

Ayağıma PrangaLar VuruLmuş OLsa BiLe NemLi BaLyaLarda Yürüyüşümüz Var Arkadaş.Ne DostLarım Arar Ne DüşmanLarım Sorar Kaderime TerkediLmiş Bedenim Var Arkadaş.Biz ÖyLe İnsanLarız Ki Kimimiz Park KöşeLerinde Kimimiz İse Hücre EvLerinde Yaşarız.ÇOK KONUŞMA GARDİYAN SANADA BİR ÜÇLÜ SARARIZ...!!!

KaLemimi Kıran Hakime DeğiL,KeLepçeyi Takan Askere DeğiL,Beni YakaLayan PoLise DeğiL,Dar Ağacına Asan CeLLada DeğiL ''Arayıpta Sormayan DostLarıma İsyanım''...

GüLün DikenLeriydi AvuçLarımı Kanatan Ardımda Bir Ömür YükLü RüzgarLar... Ne Zaman DoğruLupta Sevmeye KaLksam ''Ordu Gibi ÇoğaLıyor Önüme AyrıLıkLar''...

Bir RüzgarLık Ömrü OLan Ben DağLarda Bir Dumanım Bir Varmış Bir Yokmuş Gibi ''Farzet ki Ben Bir YaLanım''...!!!

Benim Yüreğimde Batar Her Güneş,Benim Yüreğimde Yanar Her Ateş,Bu İsyanımı Hor Görme K@RD£$, ''Gidene AğLamak Benim Kaderim''...!!!

Bizi Bir ALLah Birde K@RD£$L£R!M!Z BiLsin ''Gerisi İL£RL£$!N''..!!!

Ben S£R$£RiYiM..!! HayaLLerimi Yakın,Resmime Bakıpta AğLamayın.Bu Bir Hatıradır,DikkatLi Bakın.Kıymetim Yoksa, ''YIRTIP ATIN''...

BedduaLarımı Onda Bırakır SevapLarımı Yüreğimde SakLarım.. Masum Bir Günahsa Yaşadığım Gururumdan Susarım...!!!

Sabıkası Yok BeLLi Suçu Aşık oLmak,Senin İçin SokakLarda Yatmak,Senin Niyetin Benden Uzak KaLmak,Yakıştımı Be GüLüm.. ''BiZi BöYLe ArKaDaN VuRMaK''...

CepLerim Esrar DoLu Gidiyorum Kumara,DünyaLarı Kaybettim GüLüşün 10 Numara,Bir Resmin Vardı Astım Duvara,Baktıkça Yapıştırıyorum Bir Cıgara...!!!

Sıgara Keyif Vermiyor,BaLLy Kafa Yapmıyor,Esrar'a Para Yetmiyor,Lan aLLah'sız Sensiz GünLer Geçmiyor...!!!

3 ÇarşafLa SarıLan Cıgaranın,Bir Bardak ÇayLa PatLayan Hapın,Yarım PipetLe ÇeKiLen Kokainin,Bir FoLyo iLe İçiLen Kovanın,İkiye BöLünüp YeniLen Mantarın,Eski Bir İğneyLe aLınan Eroinin DeğiL, ''BiZ KöŞeMiZiN MüPTeLaSıYıZ''...!!!

Dedim Ya GüzeLim.!! İşte Ben Buyum.Öz Ve Öz KöŞeniN Çocuğuyum.Rakı,Şarap İçerim,Disko Dans BiLmem.Mini Etek Giydirip,MersedesLerde Gezdiremem.eLLerine Oje,GözLerine Sürme Çektiremem... Dedim Ya GüzeLim.!! İşte Ben Buyum.Bir Daha Beni Ararsan,iLk Adresim DeLi KanLıLar Caddesi Cebi DeLik Kıraathanesi,Eğer Orda Yoksam İkinci Adresim BeLLi ''BaYRaMPaŞa CeZaEVi''...!!!

Adım $£R$£Ri.!!! SokakLarda Büyüdüm Ben,KoLumda JiLet İzLeri,GönLümde DostLarımın Sevdası.Ben Hep SokakLarda Büyüdüm Kızım..!!! Senin Gibi Sıcak SobaLarda Isınıp,Sıcak YorganLara SarıLmadım.Herkesin Derdine Koşar Bu $£R$£Ri...!!!

Satmadık Dostumuzu,BiLdik Hasmımızı,Kapatmadık EskiLerden KaLmış Yaramızı,Akıtırız Kardeş Uğruna Kanımızı..!! BiLsinLer ki; ''KRaLLaR öLMeDeN BıRaKMaZ TaCıNı''...!!!

SöyLe SatıLık Aşkının Fiyatı Ne,SöyLe Değdimi ŞerefsizLiğine.Dünya Döndükçe Tek Gerçeğim Şu; ''SeNiN İçiN DıŞıN KaHPe''...

Gecenin En Sarhoş Vaktinde Sana Son Bir Şiir Yazacağım, İçinde Sana, Sahte Göz Yaşlarına, Masum Bakışlarına Ve Yalan Aşkına Lanet
Unutmayın Biz,Siz Yola Çıkarken Annenizin ''Uzak Durun'' Diye Tembihlediği Kötü Çocuklarız..!

TeşekküR + rep çOk qöRmeyiN..
SöyLe SatıLık Dostluğunun Fiyatı Ne,SöyLe Değdimi ŞerefsizLiğine.Dünya Döndükçe Tek Gerçeğim Şu; ''SeNiN İçiN DıŞıN KaHPe''...

SEn ßEnİM aDımI ßiLe aNaMazKen ßıRak doSt kaLmayı Sen ßenim dü$maNım ßiLe oLamazsıN..

bu ıkısını caldım paylasım ıcın tsk ..
koLpa oLan doStLarım ßu SözLeri yeSin

çok sewiorum bu sözü sansar söLüo şarkısında .. Tongue

teşekkürLer .. (: