:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: seni ?ok seviyorum ??nk?;
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Seni ?ok seviyorum anne ??nk?;?z?ld???m her an ba??m? ok?ay?p beni teselli ettin ve ben ne kadar ac? ?ekiyorsam sen benden daha fazla ac? ?ektin.
Seni ?ok seviyorum dosttum ??nk?;benimle her ?eyimi payla?t?n,beni ben oldugum i?in sevdin.Her an?mda benim yan?mda olup duygular?m? payla?t?n,her ?z?ld?g?mde yan? ba??mda bittin sinirlenip h?nc?m? senden ??karsamda sen hep g?l?msedin.
Sizi ?ok seviyorum ailem ??nk?;Dogru veya yanl?? b?t?n kararlar?mda yan?mda olup beni desteklediniz,aglad?g?mda derdimi payla?t?n?z,zor durumlar?mda heran yard?ma haz?r beklediniz.
Seni ?ok seviyorum hayat ??nk?;Beni seven insanlar oldugunu ve beni hi? yanl?z b?rakm?caklar?n? biliyorum,sen bazen ac? oyunlar oynasanda kar??ma k?t? insanlar ??karsanda,sevdiklerimin hep yan?mda olcag?n? biliyorum.Seni seviyorum ??nk?;ya?amam i?in iyi nedenlerim var.
Seni ?ok seviyorum ?z?nt?;Benim hep a?lamama sebep olsanda sende hayat?n bir par?as?s?n,?ekti?im ac?lar?n ?z?nt?lerin ard?ndan daha da g??l? olmay? ?grendim.Seni seviyorum ??nk?;bana bir ufak g?l?msemenin bile ne kadar ?nemli oldugunu,ve o ufac?k g?l?msemeyi sonuna kadar kullanmam gerektigini ??nk? ?ok uzun s?rmeyecegini ?grettin.
PaylaŞim Çok GÜzel Elİne SaĞlik.........
çok saol teşekkürler
Seni ?ok seviyorum hayat ??nk?;Beni seven insanlar oldugunu ve beni hi? yanl?z b?rakm?caklar?n? biliyorum,sen bazen ac? oyunlar oynasanda kar??ma k?t? insanlar ??karsanda,sevdiklerimin hep yan?mda olcag?n? biliyorum.Seni seviyorum ??nk?;ya?amam i?in iyi nedenlerim var.

G?zel Payla??m T?kler
Seni çok seviyorum anne çünkü;üzüldüğüm her an başımı okşayıp beni teselli ettin ve ben ne kadar acı çekiyorsam sen benden daha fazla acı çektin.

tşklerrr cadııı
Seni çok seviyorum üzüntü;Benim hep ağlamama sebep olsanda sende hayatın bir parçasısın,çektiğim acıların üzüntülerin ardından daha da güçlü olmayı ögrendim.Seni seviyorum çünkü;bana bir ufak gülümsemenin bile ne kadar önemli oldugunu,ve o ufacık gülümsemeyi sonuna kadar kullanmam gerektigini çünkü çok uzun sürmeyecegini ögrettin.
........................................
Teşekürler arkadaşım
Yüreğine sağlık.
begendiginize sevindim saolun
sen saol cadıı =)
Seni çok seviyorum anne çünkü;üzüldüğüm her an başımı okşayıp beni teselli ettin ve ben ne kadar acı çekiyorsam sen benden daha fazla acı çektin
efett bu cokk gusell paylasım ıcın sagol
ben ayıramayacağım çünkü tüm nedenler gusel..paylaşım için tşkler eline sağlık Wink
Sayfalar: 1 2 3