:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sanırım asık oluyorum....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
bütün bildiklerim,hayata dair tüm fikirlerim eksikmiş meğer.hala öğrenecek ne çok şey varmış.
şu anda bir yandan yerimde duramıyorum,yüzümde aptal bir gülümseme,zıp zıp zıplıyorum;bir yandan da ağlayacağım sanki...böyle bir duyguyu daha önce yaşamadığım için iç sözlüğümde buna uyan bir kelimem de yok.sayfalarca bu duyguyu tarif edebilirim ama tek bir sözcükle tarifi bende yok.mesela sokaklara çıkıp koşmak istiyorum ve aynı zamanda avazım çıktığı kadar bağırmak...herkes uyansın istiyorum.bütün evler ışıl ışıl olsun,tüm ışıklar yansın.evdeki bütün eşyaların yerlerini değiştiresim var.hatta bütün dünyayı değiştirebilirim sanki şu anda...ya da mesela koşarak ekvator çizgisi boyunca dolaşabilirim dünyayı.hatta uzansam gökyüzünde tutamayacağım yıldız yok gibi...bir nefeste bütün okyanusu yüzerek geçebilirim...
yarın ve yarına dair hiçbir şey umurumda değil.şimdi ölsem bile umurumda değil.dışarıdan bakan birine göre aklımı kaçırmış gibiyim,biliyorum.delilik gibi gözüküyor..ama sen biliyorsun.ben biliyorum,BİZ biliyoruz...

................:$Confusedmiley14:
harika hayatım tskler..Smile
Confusedmiley14:ben tesekküy edeyımTongue
bnde rica ederim..Tongue
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bnde rica ederim..Tongue

dımam ed bakim..Tongue:kiyamam:
'Aşk aşk ve aşk..

Umarım acısız olur bu 'Aşk'n !.

Mutluluklar
eee aşkın delilikten ne farkı var...

güzeldi sude yüreğine sağlık...
Sudenaz süperdi yaa teşekkür eder sevgi ve saygılar sunarım ellerine sağlık.
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eee aşkın delilikten ne farkı var...

güzeldi sude yüreğine sağlık...

saoll janımcım...
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sudenaz süperdi yaa teşekkür eder sevgi ve saygılar sunarım ellerine sağlık.

ben tesekkür eddrrım janımWinkWink
Sayfalar: 1 2 3