:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: x)x)x)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
.......................

sen benden gidersen denizlerde gider kıyılarımdan uzak iklimlerde eser sesim bir rüzgardan bir rüzgara koşar çocuklugumun sarkılarını kımseler duyamaz..eger sen benden gidersen ellerimde gider peşinden irmaklarım yataklarını sasırır dipsiz bi uçuruma bırakırım kendimi cam kırıklarında yürümüş gibi kanarımda ararım o senin güzel dediğin gözlerimi ve gamzemi...

eger sen benden gidersen seni sıgdıramadıgım o minik kalbimi bi çivi gibi kendime çakarım kimseler sökemez eger sen gidersen bu bedende benden gider sensiz bu beden topraktan farksız bu bedene can veren sensin sefgilim..eger egerrrrr egerrrr sen benden x(

askımmm sefgilim ..... .... ..... senin herseyin olmakla mükafatlandır beni o güzel kalbini bana aç beni ben yap sana kan gibi muhtaç olan bu bedeni ölüme terk etme bana son kez bi sans ver sensiz olmuyo işte..olmuyo..yokluguna bir an hissetmek kızgın bir bıcak gibi kaibimi dağlıyo..kalbim acıyoartık sen değil biz olalım bıtanem biz...ver o güzel elini bana ...ölüme kadar senle gidelim hayatımın senin o güzel gözlerinde güzel kalbinde bitmesine izin ver..diye defam eder......:kucak::kucak:

tesekkürler bıdanemmm....Wink

seni sefom.
wooooww harikaa paylasımın için tskler..Big Grin
Sevgi dolu, sıcacık çok güzel bir yazı olmuş

Yüreğine zeval gelmesin canım

Teşekkürler Smile
Sevda Yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgi dolu, sıcacık çok güzel bir yazı olmuş

Yüreğine zeval gelmesin canım

Teşekkürler Smile

esekkür ederis bidanem...:Smile:Smile
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wooooww harikaa paylasımın için tskler..Big Grin

saol murad...
bişi diil..Tongue
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bişi diil..Tongue

bencede degıl hohConfusedmiley16:Confusedmiley14:
aşk işte neler yasdırıoSmile
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşk işte neler yasdırıoSmile

asıkmıdır dersin... cokmu azmıTongue:tolga:Cool:$
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşk işte neler yasdırıoSmile

yaa goruon işte..:p
Sayfalar: 1 2