:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ben çektiiimm:D
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
meriveilles0171yd5.jpg

SAMSUN/ALAÇAM/GEYİKKOŞAN MESİRE YERİ
ßende SamsunLuyum ama aLacama Daha Hiç GitmedimSmileSmile GüzeL Manzara..SmileSmile
rüzgargülü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßende SamsunLuyum ama aLacama Daha Hiç GitmedimSmileSmile GüzeL Manzara..SmileSmile

bence gitmelisinn merkezine değil ama geyikkoşanaBig Grin
ßen Samsun Merkezden ayrıLamadım Ki ßi türLüBig Grin Giderim İnş. ßi günSmileSmile
rüzgargülü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßen Samsun Merkezden ayrıLamadım Ki ßi türLüBig Grin Giderim İnş. ßi günSmileSmile

ayy canım yaaa nedenn
Bende samsunluyum, malesef henüz oraya gidemedim Smile

Gerçekten çok güzel bir manzara Mervecim

Resim çeken ellerine sağlık, teşekkürler flowers2.gif
bende samsunluyum kızlar b ı gun gezdırım hepınızı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ßiLmem Fırsat oLmadı. ßütün arkadaşLarım merkezde OraLarda Hiç Tanıdıkta yok o yüzden Gidemedim. Ama Samsunda geziLcek Çok Yer Var asLında. Termede feLanda GüzeL yerLer Varmış OraLarada gitmek İstiyorum.
Sevda Yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende samsunluyum, malesef henüz oraya gidemedim Smile

Gerçekten çok güzel bir manzara Mervecim

Resim çeken ellerine sağlık, teşekkürler flowers2.gif

teşekkür ederimm ablacımm sağoll gitmelisin bence
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende samsunluyum kızlar b ı gun gezdırım hepınızı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

oluurBig Grin topla o zaman herkesiBig Grin
Sayfalar: 1 2 3 4