:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ben denedim oluyor youtube + yasaklanan her siteye girmek için link
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
https://browseunblocked.com/ işte link bu karşınıza gelecek olan sayfada adres isteyen yere sitenin linkini yazmanız yeterli olacaktır.
Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 05/05/2008 tarih ve 2008/402 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIÄžI'nca engellenmiştir.
Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIÄžI" according to the order of: Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 05/05/2008 of 2008/402.

Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi, 13/06/2008 tarih ve 2008/3456 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIÄžI'nca engellenmiştir.
Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIÄžI" according to the order of: Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi, 13/06/2008 of 2008/3456.

yasakLanmış Girmenin doğruLuk payı nedir ???
hıc gerek yok bakın yapacagınız tek sey www.v.tunnel.com yazın karsınıza cıkıyo youtubee yazana tıkla artık youtubedesınızBig GrinBig Grin
ben giriyorum yani başka site üzerinden giriliyor.
bn yorum yapmadm stnn aynenn dvm ............. :S:S:S:S:S