:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: şikayet Seviyesizlikmiş:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Evet şikayet etmek sezviyesizlikmiş ne kadar saçma yaa bir kural vardır oraya koyulan bir bölüm süs diye değil üyeler forum hakkında bir şikayet yada öneri yapmak isterse orada bildirsinler diye görevliler gerekeni yapar diye yoksa sistem değiştide millet forumda tartışsın biz karışmıyoruz dedilerde benimmi haberim yok şikayet etmek seviyesizlik ise ben en büyük seviyesziliği yapmışım tamam eğer seviyesizlik ise kabul ederim çıkar derimki evet ben şikayet ettim seviyesizim derim inanın bunu yaparım sizde biliyorsunuz eğer kafaya koymuşsam bunu yaparım ve yaparkende hiç çekinmem belki bu ban sebebim olacak ama ne olursa olsun kafama koyduğum şeyi yaparım şimdi size soruyorum Admin rahatsızlığınızı şikayet ve öneriler bölümüne konu olarak açın demişte bende adminin söylediğini yaparak konu açmış isem bu seviyesizlikmi yoksa forum kurallarına uymakmıdır?Bir an düşünün.
aLLam yha Yine sana kim nee dedide konu açtıN aslında sevisizlik değil ama hergun sen acınca biraz öle oluor
aynen devam et
Dünkü olayı unutmayalım istersen.
Bence unutun gitsinBig Grin
unutmayalım tabii onun üstüne konu açman afedfrsin ama biraz dengesizliğe kaçıyoR
Dj Gökhan bnce sus yoksa şikayet Dengesizlikmiş diye konu gelicek Tongue
valla gelir beklerim
:yikildim:
Bende öyle bir konu açmiicam.
Sayfalar: 1 2