:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kızlar Neden Aşık Oldukları Halde İlk Adımı Atamazlar...?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Hadi bakalım yorumları görelim Smile
bnce sie yieceklerinden korktuklarından..Big Grin
Kız evi naz evidir yahu Big GrinBig GrinBig Grin
nasıl ev yada araba alındıgın efın arabanın tapusu erkekte oluosa cogunlukla..ve nası erkek göbiş yapıosa...bırakında kızlar bıras bu konuda gerı planda dursun...her işi becerıo erkekler...onlar ön adım atsa nolcak düsüncesıyle yabmıolar ıyıde edıolarTongueTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin
Benim icin gecerli değil bu Big Grin

Ben seversem söylerim Tongue ((istisnayım yaniBig Grin))
yaf ne nazı kız asık dionuz arkadslar oğlan asık mi kıza bilmionuz..D:Big GrinBig Grin
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benim icin gecerli değil bu Big Grin

Ben seversem söylerim Tongue ((istisnayım yaniBig Grin))

Sen Teksin zaten pckom Smile Big Grin
[email=€rC@n]€rC@n[/email] @ß! Yoksa Böle ß!r durummmu war Wink Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
hhallederiz yahni duygusuz olarak Big Grin
߀n $ah$€n utndığım için biliyomusun b çoq qotu bişey aslında bi youtubeden izlediğim bi video wardı kız sewiyor ama sewmiyor gibi yapıyor çocuqta sewiyor kız sewmediği için sölemiyor kız ölüyor günlüğünde çocuqğu sewdiği yazıyo çocuq tabi napsın kendiside ölüyoSadSad böle durumda kötü bn sahsen utanıyorum eğer sewmiyorsa hayal kırıklığına uğrayıp rezil olcam :S bu yüzden işte lkızla sölemezz
gnc_fb Adlı Kullanıcıdan Alıntı:€rC@n @ß! Yoksa Böle ß!r durummmu war Wink Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
hhallederiz yahni duygusuz olarak Big Grin

yok şimdilik olursa söylerim Big GrinBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6