:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Evet, sustum ve artık DEÄžİŞTİM sevgili...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Seninle tanıştığımdan beri sevgili, kendi hayatıma daha bir dikkat eder oldum...Sırf senin için...Çünkü biliyorum ki, ben iyi olmadıkça, seni de asla iyileştiremem, dertlerine çare olamam...

Önce kendi dertlerimle boğuştum uzun zaman...Sana tek ses çıkarmadan...Üzülme, kırılma istedim ben içimdeki yangınlarda yanarken...Senin bunları görmeni istemedim sevgili...Sen sadece yüzüne daima gülen, her fırsatta "seni seviyorum", "seni çok özledim" cümlelerini kuran ve seni daima iyi tutmaya çalışan yanımı gördün...Varsın hala öyle gör...

Sen bana "değiştin, eski sevdiğim değilsin" diyorsun...Haklısın sevgili...Ben seni bu kadar çok sevdiğim için değiştim...İnsan bir sevdiğini kollarında kalleş kurşunlara yem edince böyle sevgilerinin üzerine titriyor, senin tabirinle "boğuyor, sıkıyor" onları işte...

Canın sağolsun sevgili...Ben sana yal.n söylememenin sevincini içimde duyuyorum o yeter bana...Ya da senden sakladığım hiç bir şey olmadı şimdiye kadar...İçimden gelenler seni üzüyor, kırıyor ve gene senin tabirinle "boğuyor, sıkıyor" ise gene susarım sevgili...Yeter ki sen iyi ol, yeter ki sen gene sev beni...

Sahte gülücükler atmayı sevmem...Ama hayatımda İLK DEFA bunu senin için yapacağım...Senin üzüldüğünü görmeyi bırak bir yana, sen üzülünce benim yüreğim sızlıyor...Sana demiştim sevgili...Ben seni yaşamasam da HİSSEDERİM...

Susacağım sevgili...Yeter ki sen mutlu ol, gül biraz...Bu yüzden sana verdiğim bir sözü de yuttum...ÖZÜR DİLERİM...Sigarayı bırakmışken,1 günde en fazla 5 tane içerken, günde 1 pakete çıkarmak benim suçum, ÖZÜR DİLERİM sevgili...Özür dilenecek çok şey yaptım sanırım, neyse...Susuyorum artık sevgili...

Evet, değiştim sevgili...Seni üzmek istemeyen, seni sevgili gibi değil de "anne-baba gibi" üzerine titreyen bir adam gibi değiştim sevgili...Evet, sustum ve artık DEÄžİŞTİM sevgili...
güzel paylaşımın için teşekkürler duygu
Rica ederim Smile
Alıntı: Sen bana "değiştin, eski sevdiğim değilsin" diyorsun...Haklısın sevgili...Ben seni bu kadar çok sevdiğim için değiştim...İnsan bir sevdiğini kollarında kalleş kurşunlara yem edince böyle sevgilerinin üzerine titriyor, senin tabirinle "boğuyor, sıkıyor" onları işte...

Canın sağolsun sevgili...Ben sana yal.n söylememenin sevincini içimde duyuyorum o yeter bana...Ya da senden sakladığım hiç bir şey olmadı şimdiye kadar...İçimden gelenler seni üzüyor, kırıyor ve gene senin tabirinle "boğuyor, sıkıyor" ise gene susarım sevgili...Yeter ki sen iyi ol, yeter ki sen gene sev beni..

TesekkurLer...
rica ederimSmile
değişmeler fedakarlıktır...
ama fedakarlıklar taviz boyutuna ulaşınca...
yerini yokoluşlara bırakır...
her kahkaha aslında hıçkırıktır...
ve artık ağlamak kaybolmuştur...

çok güzel paylaşımdı...
yüreğine sağlık...
tsk ederim asi ve mai