:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Asker Olabilsem:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Evet arkadaşlar bazen keşke asker olabilsem diyorum ama ne faydaki asker olamadım vatanımı koruyamadım çünkü boyuma göre kilo azlığı çıktı ahh keşke askere gidebilsem ama işte gidemiyorum.Belki siz bu yazıyı okuduğunuzda gözünüzde hiç bir değerim olmayacak çünkü babam askere gitmeyen bir insan sebep her ne olursa olsun değersiz bir eşya gibi görülür ve işte bulamaz adeta toplumdan dışlanır der. Evet Askere gitmeyi çok istediğim halde gdemiyorum sizce 20 yaşa göre 1,77 boy le 47 kilo normalmi?Ahh asker olabilsem artık belki size göre ben adam yerine koyulmayabilirim çünkü babam asker olmayanı kimse adam yerine koymaz demişti saygılar Delikanli_yurek.
'babam asker olmayanı kimse adam yerine koymaz demişti'
haytmda bu kdr saçma bi söz duymadım.zaten gerekLi şartLarı ta$ıyanLar gdio.bu senin eLnde oLan bişe deiLki.üzmene gerek yoq kendni.kiLo aLmak bu kdr zor deiL.doktora fLn git.47den en az bi 65e fLn çıkman Lazm
biz gidince senin yerine de yaparız
Millet kilo veremediğinden askere gidemiyor bu da tam tersi:Ss

Alıntı:Belki siz bu yazıyı okuduğunuzda gözünüzde hiç bir değerim olmayacak çünkü babam askere gitmeyen bir insan sebep her ne olursa olsun değersiz bir eşya gibi görülür ve işte bulamaz adeta toplumdan dışlanır der

Baban sana bu gözle mi bakıyor? :Ss yaZık..
Evet PCKoPaT Malesef.
TuaF ßir GöRü$ !
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:'babam asker olmayanı kimse adam yerine koymaz demişti'
haytmda bu kdr saçma bi söz duymadım.zaten gerekLi şartLarı ta$ıyanLar gdio.bu senin eLnde oLan bişe deiLki.üzmene gerek yoq kendni.kiLo aLmak bu kdr zor deiL.doktora fLn git.47den en az bi 65e fLn çıkman Lazm

katıLıyorum ilkcna
Kimisi askerden kaçıyor, vatan görevini yapmıyor ..Bunlara ne demeli Asker kaçaklara ?
Asıl onlardan adam olmaz, adam yerine koyulmaz !

Senin içinde en azından bir istek, bir azim var ..Söylenenleri fazla takma kafana Kardeşim Wink

Herşeyin hayırlısı olsun inş. ..
Teşekkür ederim NUR ablacım ama askere gitmeyi ne kadar istiyorum bilemezsiniz.
Allah (c.c) biliyor ya, oda yeter ..

Smile
Sayfalar: 1 2