:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Herşeye karar vermeden önce 2 defa düşünün!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[FONT=&quot]Herseye karar vermeden önce 2 defa düsünün![/FONT] [FONT=&quot]Özurlu sekiz cocugu olan frengi hastasi hamile bir [/FONT][FONT=&quot]kadina rastlasaydiniz,ona kürtaj olmasini tavsiye eder [/FONT][FONT=&quot]miydiniz?[/FONT]

[FONT=&quot]Bu sorunun cevabina bakmadan önce lütfen ikinci soruyu okuyun.[/FONT]

[FONT=&quot]Soru 2: [/FONT][FONT=&quot]Simdi bir dünya lideri secme zamani ve sizin [/FONT][FONT=&quot]oyunuz da sonucu etkileyecek. Iste üc aday...[/FONT]
[FONT=&quot]1. aday: [/FONT][FONT=&quot]Sahtekar siyasetcilerle isbirligi icinde ve falcilara1a. [/FONT][FONT=&quot]danisiyor.Iki metresi olmus. Paket paket sigara ve günde 8 ile 10 [/FONT][FONT=&quot]bardak martini iciyor.
[/FONT]
[FONT=&quot]2. aday: Iki kere isten atilmis, öglene kadar [/FONT][FONT=&quot]uyur, universitedeyken uyusturucu kullanmis ve her gece 1 litre viski iciyor.
[/FONT]
[FONT=&quot]3. aday: Madalya almis bir savas kahramani. vejeteryan, sigara icmiyor,nadiren bira icer ve evlilik disi hicbir iliskisi olmamis.
[/FONT]

[FONT=&quot]

Tercihiniz bu adaylardan hangisi olurdu? Önce karar verin, kopya cekmek yok, daha sonra cevaba bakin.
[/FONT]

[FONT=&quot]1. aday: Franklin D.Roosevelt
[/FONT]
[FONT=&quot]2. aday: Winston Churchill
[/FONT]

[FONT=&quot] 3. aday: Adolf Hitler ve bu arada... [/FONT]
[FONT=&quot]Kürtaj sorusuna eger evet dediyseniz, Beethoven'i öldürdünüz. [/FONT]
evet demedim...
bir kere daha düşünmesini söylerdim ...
2 değil 5 kere düşünmek gerek
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[FONT=&quot]3. aday: Madalya almis bir savas kahramani. vejeteryan, sigara icmiyor,nadiren bira icer ve evlilik disi hicbir iliskisi olmamis. [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
ve tek ilişkide çocuk yapmaı becermişBig Grin
valla direk atladım düşünmedenBig Grin
ani kararlar veririm ama 2 defa düşünmek gerek gerçekten Smile
ben kımseyı secmezdım adaylarda 1. ve 2. para yer 3. de bıraz mal cabuk kandırılır hıc gerek yok secmeyelımm kımseyı hamıle kadına gelınce kurtaj gunah ne gerek var dogursunBig GrinBig Grin