:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Şok Kampanya DUYGUSUZDA...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Arkadaşlar YILIN ŞOK KAMPANYASI DUYGUSUZDA...Kinder süpriz yumurta her sene olduğu gibi bu yılda yeni süprizleriyle tam hız karşımızda...Bu yıl diğer yıllara nazaran yumurtaların içine bir canlı koyuyor...Duygusuz üyesi olarak bu kampanyaya katılıp hüsoyu aramıza sızdıran casuslara LANET olsun Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

dsc7527ff7.jpg

Bu Yumurtayı alıpta İçinden çıkan nacizane hediyesini Duygusuza armağan eden şahsın ....:tey::tey::tey::tey::tey::tey::tey: bip bip bip

Ve işte Kinderden yılın bombası...Yumurtanın içindeki sır perdesi SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile ve yüzyılın icadı en son felaket süpriz hediyemiz WinkWinkWinkWink

snapshot18ci4.png
:yikildim::yikildim::yikildim:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Aziz Süpersin hea Big GrinBig GrinBig Grin
tamam haklısınızda bu kadar değil,

Ayıp
Mert efendi sana sorulmadı ayıp olup olmadığı konuyu daha açmadan konuştum hüseyinle merak etme kalbini aldım izinde verdi kendisi...Bunda ayıp bişey yok yorum yapma ...
Arkadaşlar ortalık gerginleşmesin Aziz usulü ile benden izin istedi bende izin verdim herşey açık seçik ortada Aziz'İn maksadı geyik olsun.
Alan razı veren razı ....
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Alan razı veren razı ....

aynen

o zaman naparsanız yapın

kendini bu kadar rezil etmeye meraklı bi insan rezil olmayı da hakeder (:

AJDAR'dan hiç bi farkın yok be dostum,çıkar onu koy seni anlaşılmaz
Bu rezillik değil,konunun açıldığı yer gibi maksat geyik olsun bunu hüsoyada söyledim...Kimse adama hakaret küfür etmiyor...
hakaret mi etmiyor :yikildim:

neyse ya banane ne hâliniz varsa görün
EEE hüso sen nasıl buldun kampanyayı, seni hangi rakip forum yolladı duygusuza WinkWinkWink artık bi konu aç itiraflar bölümünede itiraf et daha fazla meraklandırma bizi WinkWinkWinkWink
Sayfalar: 1 2 3 4