:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: İyİ fIrÇa YeDiM yİnE çÖzEmEdİlEr:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Evet arkadaşlar bugün asker abimin çarşı izni vardı sizede söylemiştim kotayı aştığım için başıma neler geldiğini babam beni abme şikayet etti hatta nete şifre koyabilirmiyiz dedi abimde cevap olarak hallederiz dedi bei odadan çıkardılar abim uğraştı babam bilgisayar ve internetten anlamadığı için bir türlü yapamadı abimde sıkıldı bu durumdan oooooof offffff demeye başladı sesli olarak konuşuyorlar mikrofonla aslında abim hallederiz deyince benim moral sıfıra indi beceremediler bunu yapabilmek için bilgisayardan benim kadar iyi anlayan birisi lazımmış yine beceremediler ama abimden msn de yediğim fırçada çok koydu bu güne kadar bana babam bile bağıramazdı ama abim işte asabiliğini her yerde belli edyor internet onun olduğu için iyi havalnadı asker diye bir ses çıkartmadım 6 ay sonra geliyor beni benzetecekmiş artık neye benzetecekse eğer bir fiske vursun görcez.
bence George Bush'a benzetsin seni

eş değerdesiniz zaten onla
Alah içimizi benzetmesin hatta dışımızı bile.
:yikildim:
Ya cocuk musunki sen:S Konuşurken seni odadan dışarı cıkarmışlar fln..Big Grin

Yaş 20 olmuş :Ss

Hey Allah'm..
dedimya Pckopat internete akılları sıra şifre koyacaklar ve ben nette gezinti yapamayacağım nasıl bir mantık bu.
Koca adam olmuşsun ne karışıyorlar kiBig Grin
İnternet abimin ya o nedenle güya benim nete gezinti yapmaya hakım yokmuş.
inandım deme bunlara Psko Big Grin
Ağzımdan laf atmaya calışma MertBig Grin

Kesinlikle inanmadığımı söylemeyeceğim:yikildim: Big GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2