:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bilmesin kimseler
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bilmesin Görmesin Kimseler Seni Sevdiğimi
( u n u t a m a m s e n i )

Kimseler görmesin kimseler bilmesin
Benimle yaşasın ölsün bu sevda

blackrosebs6ze0.jpg
İstediğin gibi olsun,içimde de yaşarım ben sevdamı.Gizli saklı yaşarım ben duygularımı.Senli hayallere devam edip,sensiz günlerde kaybolurum.Belki karanlık,soğuk sokaklarında koşarım aklımın.Bilmesin kimseler,görmesin.Sonsuza kadar benimle yaşayıp son bulsun sevdam.

Hiç bir şey yapmadan
Öylece izledin beni alay eder gibi,

Night_III__by_zemotion.jpg

Hiç sevdim demedin ,hep gizledin, seni sevişimi izledin.Alay ettin, hep sevmemi istedin.Bencilce davrandın, kırdın yaraladın. Sana olan sevdam hiç bitmesin istedin, ama sen sevmeyi denemedin.

Çünkü biz hep yarım kaldık bir masal gibi,
Olmuyor
Bir türlü başlamıyor
Sen olmazsan şu kalbim
Kimseye boyun eğmiyor,beğenmiyor...

darksh9qq6.jpg

Zamana bıraktık

Bir gün olur diye bekledim.Zamanı var, dedin.Hiç gelmeyen zamanı bekledim.Ümit ettim,inandım ya da inanmak istedim ama yarım kaldık biz.Sonu gelmeyen masal gibi sevdamız.
Pes ettim,yeniden başlamaya çalıştım,denedim.Biter geçer sandım.Ama olmadı işte, olmuyor hiç olmayacak. Bu kalbim sensiz atmadı,atmayacak.Kimseyi görmüyor gözlerim,kimseyi sevemiyor kalbim senden başka. Hep seni bekliyor,gelmeyeceğini bilerek ama yine de ümit ederek yollarını gözlüyor. Ya da o puslu sesinle ''gel'' demeni bekliyor.

Night_II__by_zemotion.jpg

Kimseler görmesin kimseler bilmesin
benimle yaşasın ölsün bu sevda
Durdurak bilmeden yaşlarım dinmeden
benimle yaşasın ölsün bu sevda

Koşulsuz sevmedin
Tutarsız dinledin beni bir çocuk gibi
Uzaktan yön verip
Tenimden sakındın beni yabancı gibi...

collage3ns5.jpg

Senin için sevdanın anlamı farklıydı.Senin sevdam koşullu,şartlıydı.Oysa sevda hesap yapmaya gelmezdi,çıkarsız olmalıydı benim ki gibi.Hafşfe aldığın sevdam gibi saf,temiz.Hep yanında olsun istediğin,hiç yanında olmadığın kalbim gibi,çocukça belki ama çıkarsızca,ölümüne...

Durdurak bilmeden yaşlarım dinmeden
Benimle yaşasın ölsün bu sevda...

dreamingds4rb3.jpg
sevdalar, aşklar iki kişiliktir...
tek bir kalp taşıyamaz...
ve bunca yükü bir kalp sırtlanırsa...
bakarsın ki ya ölüm ya zulüm kaçınılmaz...
işte tek başına yaşayabileceğin en uzun aşk...
mutlulukların sonsuzlara uzansın asya...
teşekkür ederim ii dileklerin içnSmile