:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ben yikilmalara raziyim yarr
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Anladimki sevgini gosteremediginden degil butun bu yaptiklarin.Nedeni sadece yaninda hic bir degerim olmamasi.Sevmiyorsun beni. Artik bunu cok daha iyi anliyorum.Butun sorumlusu benim fakat bu duruma gelmemizin daha dogrusu bu duruma gelmemin. Ne cok sevdimki seni gercekleri gormek bu denli canimi yakiyor.Hic umursamadin seb beni hic onemsemedin.Hep yabanci kaldim sana.Hep avundum sahte gulumsemeler sahte sarilmalarina.Kendine dogru cekerken bile beni binlerce kez yitmis yuregin ellerimi.Hic farkina varmamisim meger oyle kaptirmisimki sana kendimi.Askin gozu kor derler ya o hesap iste benimkisi.Ben hep silmeye calistim karaladim en azindan beni yakan sozlerini.Fakat asil onlarmis bizim yasadiklarimizin tum gercegi.Bazen kendi kendime yapma Allah askina diyorum bitermi bir anda yurekteki sevgi , nekadar sevdigini soyluyor halbuysa seni. Ama yok ben ne senin kucugun olabilmisim nede sen beni kucugun olarak gormussun. Boyumdan buyuk yasimdan buyuk olgunluklar yuklendi omuzlarima, kaldirmasi gittikce zorlasan beni bitiren acilar var simdi umutlarimin yerinde. Hep boyle gidermi bilmem. Ama ben belki seversin diye bekleyecegim.Seni uzecek uzulmeni gormeye dayanabilecekyurek yok bende.Sende mahkum kaldim.Seni ozlemeye katlanacak kalbim yok.
Yanimda olda BEN YIKILMALARA RAZIYIM YAR !!!

(¯`•._ αѕιρяєηѕєѕ _ .•Â´Â¯)
21.05.2008
böyLe üzgün karamSar oLma Bitanemm ..

YaziLarin Kendini yanSitior böyLe durgun Suskun KaLma Kiyamam Ben Sana ..

güzeL inSn .. SmileSmile
eee hayat insanlari nerelere surukluyor bilemiyoruz kaderde ne varsa o yasaniyr guzel yureklim bizde anlimiza yazilani yasiyoruz degstiremeyiz ...
ben seviorm seni (:
bende cok seviorum seni Tongue