:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ___/Gitme Sevdigim Gitme Gitme/___
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
kan-kusuyorum-47.jpg

Gitme..gitme...gitme..

Diyemedim çıkmadı git-mee diyemedim sustum...sen giderken
Bogazıma dügümlendi tüm sözcükler,çıkmadı dilimden
Sen arkanı dönüp giderken,ben sustum kal diyemedim..
Sen çökmüşsün bu şehre nereye gidersen git bu şehirde bi izin kalıcak,yüregimde ise bitip tükenmeyen o sevgin...

Git-me keşke çıkabilseydi dilimden diyebilseydim sana gitmee İçimden defalarsa söyledim gitme gitme kal gitmee,Ama sanki dilsizdim tek bir kelime çıkmıyodu dilimden Unutmuştum ben halbuki gidişleri böyle sarsıntıları ama sen yine yaşanttın..

Ne olur gitme elimde degil seviyorum seni bırakma beni öksüz sensiz beni çaresiz,bırakma gitme kal benimle gitmeeeeeee.....

Bogazımda dügümlenip kalan o kelimeleri döküyorum işte satırlara yine Gitmee gitmee diyorum yazıyorum bırakma bu yüregi bırakma sen giderken sustum ama yüregim kan kusuyodu giderken halada kan kusmakta gitme gitme kal bu kadar zor mu kalmak Arkanı dönüp gitme sevdigim gitme gitme.......

ansizin-gitme-ey-yar-33.jpg

15.04.2008

HiLaL ÇiLeK
135fec3f36b3.jpg

Bir sen varsın bende

İçime hapsettigim sen varsın
Kalp atışlarımın ritminde nefes alış verişimde
Hayatımda,rüyalarımda sen
Öyle bi sen var ki bende anlatamam

Sevdan beni benligimi almış
Ufuklara götürmüşsün benligimi
Senli bu sevdayla koralev gibiyim
İçimde yangın yeri var yanıyorum

İçime hapsettigim sen
Beni cayır cayır yakıyosun
Nefesimi kesiyosun esmenle
Bi esişin beni saçlarımı yüregimi savuruyo ordan oraya

Sen yar öyle bir ben olmuşsun ki bende
Benligimi unuturmuşsun bana
Bi tek sen varsın ben bile yokum ki
Senli bu sevda yakıyo üşütüyo beni bazen

Kalbimin çırpnışı sana
Nefes alışım sana olmuş
Ve sensizlige isyan eder olmuş gökyüzü
Sen öyle bir ben oldun ki

Bak yar beni bile unutturdun sen
Sen ben oldun bende
Kalbim nefesim hayatım oldun işte
Ben oldun bi tek kalbim vardı onuda sen aldın
Bir sen varsın bende
Ama öyle böyle bi sen degil
Yangın yeri kimi zaman
Kimi zamansa morg soguk keskin dondurucu
İşte sen varsın bi bende
Benligimi alan bir sen varsın böyle

07,05,2008
Çarşamba
yazan :HiLaL ÇiLeK
13a9e931fe4b.gif

13e7ef5d9550.gif

Başladıgım yolda bi başlangıçtın
Sonu olmayan sonu gelmeyen bi başlangıç
Senin ugruna vazgeçemicegim şey yoktu
Sevdiklerimi bıraktım ilk önce
Sonra yüregimi teslim ettim sana
13e7ef5d9550.gif
Ama degermiymişsin orası kocaman bi soru işareti [SIZE=7]?[/SIZE]
Kaybetmedim ben vazgeçtim sadece
Ne sevdiklerimi kaybettim ne de yüregimi
Vazgeçtim sadece....
Şimdi vazgeçtiklerimin yanına gidiyorum ve senden sonsuza dek vazgeçiyorum..
Yüregimi alıp sevdiklerime gidiyorum
Seni kaybetmedim sen beni kaybettin bende senden vazgeçtim hepsi bu...

13e7ef5d9550.gif
Kaybetmedim sonsuza dek vazgeçtim senden
Senin gibi yalancı yürekten yalancı gözlerden vazgeçtim
Hani sonu gelmeyen bi başlangıçtın ya
Sonun geldi öldün sen
Kaybetmedim seni , Senden sonsuza dek vazgeçtim..

13e7ef5d9550.gif

Yazan: HiLaL ÇiLeK
yardim-et-bu-son-veda-9.jpg

13d716d684be.gif

Gözlerin gözlerime baksın sevdigim
Arkanı dönme bana susma konuş
Dilin konuşmuyosa yüzüme bak
Gözlerinle konuş
Yardım et biraz yardım et konuş susma
Bi ayrılık son bir veda

13d716d684be.gif

Susma konuş bagır kır dök ama konuş
Ne söylersen söyle ne istersen
Ama böyle sessiz dilsiz kalma
Son veda bu hadi konuş
Ayrılık olurmuş her sevdada bizimkisi son veda
Susmak çare degil ki sevdigim konuş
Dilin konuşmuyosa gözlerin konuşsun dön bana
Hadi dön ve bi kaç kelime söyle;

13d716d684be.gif

Son veda demek bu kadar basit demek ki
Ayrılık kolay mı nedensiz üstelik söyle bana kolay mı
Yüzünü dön diyosun senin gözlerine nasıl bakarım nasıl elveda derim gözlerine bakarak
Konuş diyosun ya nediyim ki sana ayrılıga yakışmayan bu sevdayı kirlettin sende sus bişey söyleme..
Sessiz kalsın herşey gidicek git

13d716d684be.gif

Yüregim senin yüreginde zaten
Son veda degil ki bu
Vedalara yakışmayan sevdamızı sen kirlettin
Katilisin sen bu sevdanın sus sende bişey söyleme
Dokunma bana sevdamın katili
Sen son veda dee ben katilisin diyorum
Sus ve çekip git sevdamın katilii...

13d716d684be.gif

Benim için kolay mı bi sevdanın katili olmak
Sus diyosun nasıl susarım seninle sana son kez bakıyorum
Son kez konuşuyorum son kez sarılıyorum beline
Son kez son kez....
Ayrılık degil sonsuza dek veda bu
Katiliyim belki ama arkamda sevdigim mutlu bırakmak isteyen bi katil
Son veda son bi buse koyyuyorum yanagına Son Veda...

13d716d684be.gif

Gittt sevdamın katilii defol.....son veda deme bana gitt gitt

Affet sevdigim affettt elveda.....
Son veda

HiLAL ÇiLeK
38287362ef7.jpg

Bu sevdaya dair anlatılması gereken o kadar fazla şey var ki aslında ama ben anlatamıyorum kagıtlara kaleme dökülmüyo sözler bu sevdanın bendeki tutsaklıgı hiç bir sözcükle açıklanmıyo ben her gün senin bana armagan ettigin o kalbe bakıyorum ve kalbimin içindeki o kalbe bakmak bana dünyanın en güzel hediyesi seni sana anlatırken hele ki gözlerine bakarken yaşamın durdugunu zamanın akmadıgını düşünüyorum beni benden öyle bi alıyosun ki sonra kendi mi ucsuz bucazsız anlam dolu güzel yürekte buluyorum ne tarafa gitsem o yürekte ayrı bi güzellik tadıyorum ayrı bi mutluluk ayrı tebessüm yüregimde.....

Her gün senli bir sevdaya uyanıyorum ve her kalp atışlarımda içimde var oldugunu hissederek merhaba güne gülerek ve her gün senin nefesinin nefesimde oldugunu bilmek bana anlamsız mutlulukları tarifi mümkün olmayan bi sevdayı yaşatıyo gökyüzüne anlatıyorum maviliye anlatıyorum seni bazen benden belki uzatasın diyorum ama bi dokadarda yakınsın işte nefesin nefesimde yüregin yüregimde yaa ayrı şehirde olmuşum banane ki sen bana aitssin bende sana ve bu gökyüzü ikimizin sevdasına şait ya benim gülüşlerimde sen varsın gözlerimdeki o parıltıda sen varsın ve her şarkıda ikimizin sevdasına dair bi söz var dedim ya ben böyle bi sevdayı sende yaşıyorum sadece sensizken kalbimin atmıcagını biliyorum ve aslında söylemesi gereken çok şey varken ben susuyorum çünkü bi kagıtt ne seni nede bu sevdayı sıgdabilirim gökyüzüne sıgrıramıyoken bu kagıtta hiç sıgdıramam her cümle her sözde sen varsın bu kagıt gözlerin yüregin sevdamz var benim kalbimde sen varsın senle dolu bi ben varım işte...

Senle nefes almak senli sevdalarda yaşamak armagan bana sana dair yazacakalrım kalbimdeki o sözcükler hiç bitmecek ne kadar yazabilsemden o kadar şimdilik

Bu sevda kelimelere kalemime dökülücek türden degil seni anlatamam yaşamamam dokunanam hisseterim yüregimde sadece hissederim nefesini nefesimde yüregini yüregimde senli sevdam bu hissederim sadece....

yazan : HiLaL ÇiLeK

06.05.2008
rain.gif

Seni özlemekteydim her yagmur seni özletmekte sadece gökler degil benim gözlerimde aglıyo her yagmurda her sensizlikte gözlerimde isyan ediyo ve sensiz kaldıgım için kalbime yeni bi igne batırıyor ve kanatıyorum belli yagmurun o mis kokusu sana kalbimdeki kanın damlalarını ulaştırır kim bilir? Belki sensiz kaldıgımda seni nasıl özlettigi mi anlatır sana yagmurlar ve her yagmur bir hüzün bir yıkım oldu bende gökyüzüne seni anlatmaya başladıgım an ilk önce gözlerimden sonra gökyüzünden düştü yagmur taneleri...İsyanım kendime yada yagmurlara degil benim isyanım sensiz kalışıma sensiz nefes alışma senin yoklugun öyle büyük ki ne yerini dolduracak kadar bi ben nede sen gibi bir sen var ne garip dimi her türlü bi boşluktayım ben ve her sensizlikte kanayan bir yürekleyim yagmurlar altında..

rain.gif

Yagmur taneleri masumlugunla düşüyosun ama benim yüregim benim gözümden her damla yaş bi acı bi hüsran ve bi özlem sana dair....Ahh yagmurlar ahh nisan yagmurları yine yagıyo ve yine sensizlik gözlerimdende bi yagmur taneleri dökülüyo ve ben her sensizlik yagmurunda kalbime yeni bi yara açıyorum....Nisan yagmurları bana yarimi sevdigimi getir getir ki yarim silsin gözpınarlarımdaki yaşları ve kanayan bu yüregi sarsın bi tek o yar sarar yaralarım yagmurlar bi tek o sarar bi tek o güldürür yüzümü ve seni yine yagmurlarla özledim yine yagıyo ve ben yine seni deli divane seviyo ve hala seni bekliyorum belki yagmurun son damlasında gelirsin diye....

Her sevdada gözyaşı varmışta bizim sevdamızda sanki biraz fazla olmadı mı? hem gökyüzü yagıyo yagsında şimsekler çaksın senlige ama sadece hadi gel bu yagmurlar seni özledi ben seni özledim gel gözpınarlarımdan damlaları sil gel kanayan yüregimi sar gel bu yagan yagmurda ikimiz gezelim ve gökyüzzü o yagmur taneleriyle bize eşlik etsin...

Özletiyo bu yagmur taneleri seni....

rain.gif

12.04.2008

Yazan: ÇiLeK HiLaL
gitme deseydin gitmezdim...
kulaklarım sendeydi... yüreğim aklıma kilitli... hep seni beledi...
gitme deseydin gitmezdim...
sana bırakmazdım o yağmur tanelerini bensiz ıslatmazdım yüreğini....
ahhh keşke... gitme deseydin gitmezdim...
sokakta dilenciye bırakmazdım yüreğimi, o kaldırımdaki sokak çocuğuna vermezdim umutlarımı...
mavilerimi bıraktığım kaldırımları hiç görmezdim...
keşke bana gitme deseydi....
hep ağzından çıkacak iki kelimedeydi kulaklarım...
gitme deseydin emin ol GİTMAZDİM.....

hepsi birbirinden güzel hilal'im...
yüreğine sağlık.....
mutlulukların sağnak yağmurlar kadar bol olsun...
Senle nefes almak senli sevdalarda yaşamak armagan bana sana dair yazacakalrım kalbimdeki o sözcükler hiç bitmecek ne kadar yazabilsemden o kadar şimdilik

Bu sevda kelimelere kalemime dökülücek türden degil seni anlatamam yaşamamam dokunanam hisseterim yüregimde sadece hissederim nefesini nefesimde yüregini yüregimde senli sevdam bu hissederim sadece...

Sevgili Hilal Paylaşımların çok ama çok güzel ve okudukca sürükleyici oluyor.Kalbinden sevgi ve aşk eksik olmasın
hepsıde harıka emegıne yuregıne sağlık
teşekürler ablacık...napmışsın sen böyle yaw..
Sayfalar: 1 2