:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: eğer kabuLünsem ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Önce korkularını atmalısın içinden. Birbirimizi yitirme duygusu, yerini bin ömre bırakmalı. Ayrılıkları bitirmelisin beyninde, kitap haline getirdiğin acılarını unutmalısın. Hangisi, kaçıncı sayfada hatırlamamalısın.

Aklına geldiğimde hemen gülümsemelisin. Uzakları yakın etmelisin. Yakınımdaysan en yakınım olmalısın. Mevsimler yıldırmamalı seni. Kış ortasında açan güneşim olmalısın. Zaman, yitirsin anlamını bizimle. Güzel gözlerin, gecemi aydınlatan ışığım olmalı. Hiç kararmasın günüm. Umutsuzluk, kapının hep diğer tarafında kalmalı. Sen izin vermemelisin yanımıza gelmesine.

Hayatın nasılsa öyle devam etmelisin yanımda. Hep doğal olmalısın. Bırak saçların dağınık olsun. Ama kuru yapraklar gibi sen de savrulmamalısın. Korkularında yanında olmalıyım, hemen kucak açmalıyım sana. Fırtınalar koparken sığınmalısın içimdeki durgunluğa.

Vazgeçilmezim olmalısın! Hüznünde neşe kaynağın olmalıyım. Tebessümün sarmalı her yanımı. Yaşamalıyım seni, yaşatmalıyım sana beni. Ama sitem olmamalı yüreğinde, sıkılmamalısın ilgimden.Yalnızlığın gelmeli aklına ve sen boğmalısın beni ilgiye. Kaybolmamalısın kocaman sevdamızda.

Hayat, bitmek bilmez bir savaşsa; savaşmaya hazırım yanında.

Eğer kabulünsem . . :$
vav süperrrrrSmileSmile
begenmene Sevindim t$k ederim Canim .. Smile
canım çok güzel bu ya emeğine yüreğine sağlıkSmileSmile

Eğer kabulünsem . . :$

saoL TaTLıım paYLa$ıım iÇin . ÇoK DoÄžRu SmileSmileSmile
Begenmenize Sevindim .. (:
Şuana kadar burda okuduğum en güzel yazılardan birtanesi ..
Güzel Yüreğine sağlık ..
Begenmene Sevindim SağoL ..
Butun asıkLar hepınız aynısınız Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Eğer kabulünsem . .

Süperdi gerçekten..Smile Tşkler Saklımsın...
Sayfalar: 1 2