:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yardim Edermisiniz Lütfennnn:(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
sevgilime(levente) çok şaşıracağı bir süpriz yapmak istiyorum maddi manevi hiç farketmez ama tabi uçuk rakamlara uçmazsa iyi olur:kucak::kucak:bana ilginç ve etkileyici yöntemler söylermisiniz sıradan bir günü muhteşem bir güne çevirmek istiyorum????cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlarSmileConfusedmiley20:
yardım etmicekmisinizSad
Big Grin Big Grin ben ediimmi Tongue Tongue
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Big Grin ben ediimmi Tongue Tongue

ET TABİİİ BEKLİYORUMSmileDİÄžER ARKADAŞLARDANDA KATILIM BEKLİYORUMSmile
ne için olduuna bağlı
Ortada Bişey Yok Siradan Bi Gün...sadece Ona Sürpriz Yapip şaşirtmak Istiyorum Canim YaSad
Arkadaşım ona çok sevdiği bir şeyi hediye olarak alabilirsin yada onun için ona çok güzel bir sürpriz olarak hayatında çok görmek istediği bir sürpriz yapabilirsin ne bileyim işte yani onu neyin mutlu edeceğini neye şaşıracağını sen daha iyi bilirsin.
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşım ona çok sevdiği bir şeyi hediye olarak alabilirsin yada onun için ona çok güzel bir sürpriz olarak hayatında çok görmek istediği bir sürpriz yapabilirsin ne bileyim işte yani onu neyin mutlu edeceğini neye şaşıracağını sen daha iyi bilirsin.

YAAA AKLIMA BİŞEY GELMİYO MESELA BİR ERKEK OLARAK SEN NELERDEN HOŞLANIRSIN YA NEBİLEYİM İŞTE BASİT BİRŞEY İSTEMİYORUM ŞOK OLSUN İSTİYORUM..
Arkadaşım yardım etmek isterdim ama erkeklerin yapısı insanına göre değişir ama eğer benim gibi hassas ve sakin ise ona eve girdiği anda mumlarla aydınlatılmış ve özel bir gece olmuş gibi nostaljik bir akşam yemeği olabilir ama yinede sen bilirsin.
canım arkadaşım o benim sevgilim ortak bi evimiz yokkiConfusedmiley14:Confusedmiley14::pisik::pisik::pisik:
Sayfalar: 1 2