:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu Suç ise Cellad Gelsin ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
... Ben ...

Kimine göre basit bir denklem;kimine göre asal sayı;kimine göre de ucu bucağı olmayan tanımsız...belki asabiyim;belki huysuzum;belki de çok katlanılmazım...ne olduğumuz meçhul olsa da oldukça hassas bir yapım var;çok ama çok düşünürüm...belki bağcıkları bile yamuk bir çift ayakkabıyım;belki de ayakkabının ta kendisiyim...kim bilir...

... Ben ...

Ben çok zor adamımdır;çok zor...saygı,sevgi,dürüstlük ve sabır birer erdemse oldukça erdemli sayılabilirim...asla yüzeysel değilimdir;ayrıntılara inmek,görünmeyenleri görmek isterim... karşılığını çoğu zaman bulamasam da insanlara çok değer veririm...tarzım nabza göre şerbet vermekte olabilir...

... Sen ...

Sen aslında benim bir ömür beklediğimsin...bütün var olan özelliklerin bir yana dursun sen koskocaman yüreklisin...o yürekte nelerin var olduğunu bilebilmek adına ben çok şanslıyım...ve gözlerin;gözlerin gözlerime çarptığında yüreğime yıldırımlar düştü...gözlerinin dar koridorlarında kaybolup gittim...zamansız gelen tanımsız bir oluş içerisindeyim...

Ben sevdayı kadınların yatak odalarında arayanlardan olmadım;bu bir saçmalık...tek bir insan gelsin;sarıp sarmalasın alıp götürsün diye bekledim...bekledim;çok bekledim;geldin...
ben geç kalırım sevdalara;ya da hiç gelmem...bak işte geç kalmışım...doğru insan zaman geç;gelmelerim eksik...vakit geç...

Bize sevdayı şöyle öğretmiştiler;önce sevdiğin mutlu olmalı;sen için sızlasa da onun mutluluğuyla mutlu olabilmelisin...gerçek aşk budur demişlerdi...ve ben seni gerçek bir aşkla seviyorum...bana düşen mutlu oluşunu seyretmek...

... Biz ...

Bunun dilimin lugatında kesin bir yeri yok;manasını bile bilemiyorum...ben ömrümün sonuna kadar hep yakınlarında olmak istiyorum... belki iki arkadaş;belki iki iyi dost;belki...bunun adını ben veremiyorum;ve isim koymayı sadece kadere bırakıyorum...o kader ki bunun adını koyacaktır... önemli olan hep yakınlarımda hissetmek seni...sana hiç kıyamıyorum...ve her üzüntün benim can damarlarımı kesiyor...

Canımın içi;

Bu tabirimi mazur gör ne olur ...
Sen benim canımda cansın ...
Ve bir ömür öyle kalacaksın ...
Bu suç ise cellad gelsin ...
Ben,sen,biz ve kader ...
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen aslında benim bir ömür beklediğimsin...bütün var olan özelliklerin bir yana dursun sen koskocaman yüreklisin...o yürekte nelerin var olduğunu bilebilmek adına ben çok şanslıyım...ve gözlerin; gözlerin gözlerime çarptığında yüreğime yıldırımlar düştü...gözlerinin dar koridorlarında kaybolup gittim...zamansız gelen tanımsız bir oluş içerisindeyim
...
isim koymayı sadece kadere bırakıyorum...o kader ki bunun adını koyacaktır... önemli olan hep yakınlarımda hissetmek seni...sana hiç kıyamıyorum...ve her üzüntün benim can damarlarımı kesiyor
...

Yüregine saglik ..
Teşekkür ederim Saklım ..
Var mıdır ki böyle biri hala..?
Sevdiğinin bir başkası ile mutlu olduğunu görüp onu hep yakınında hissedip mutlu olan ???

Yüreğine sağlık iyi yüreklim.. Smile
Hani şu istisnalar olabilir diyorum ben Smile Bilmem olabilir mi ki .. Smile

Okuyan Gözlerine Sağlık CimCime Smile
ÇOk güsel elelrine sağlık
Beğenmene Sevindim mavi boncuğum, gözlerine Sağlık ..