:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: gidersen ömrüm bir sen daha nerden bulacak?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
x1pqp5nogpwaa5szza601ftcf1.jpg

Bize de ayrılık düştü.Hiç ummazdım bu günlere geleceğimizi.Merkez üssü sevdamız olan bir deprem yaşıyoruz şimdi.Öyle sallıyor ki bizi sağ çıkarsak mucize olacak.Kendimden geçiyorum sevgilim bu aralar.Bittiğine kendim bile inanamıyorum.Kabul edemiyorum,hazmedemiyorum.''Hayır'' bu olamaz diyorum,gecenin bir yarısı ağlıyorum kısacası ben yavaş yavaş ölüyorum,bitiyorum.Hayatımdan,eşimden oldum.Dünyam durdu.Dönmez ki sensiz bu lanet dünya,çekilmez ki sensiz bu hayat...

Kanadı kırıklar kuşlar gibiyim,uçamıyorum,sonumu bekliyorum,hazin sonumu.Dizlerimin üstüne çektim,Allah canımı alsa da görmeseydim bu günleri.Kabus oldu hayat,yaşamaksa haram.Her nefesim boşa çıkıyor.İçinde sen yoksan bu hayatın,ben istemiyorum.Dayanamıyorum artık.Tek kurşunla çek vur beni de daha fazla acı çektirme bana.Ruhum ölmüş zaten,bedenim de yaşamasın bundan sonra.Herşey anlamını yitirdi.Zevk alamıyorum hiçbir şeyden.Lanet olsun sensiz hayata.

Hayallerimiz öksüz kaldı bir tanem.Onlara kim bakacak şimdi?Ne yani senden çocuklarım olmayacak mı?Bahçeli evimizde saatlerce birbirimizi izleyecek miyiz?Yıkıldım sevgilim ben.Paramparçayım buralarda.Yapayalnız koydun beni şu dünyada.Hayat yalnız çekilmez ki!Bir senle çekilir.Hayat,korkarım bizi savuracak.

Gidersen ömrüm bir sen daha nerden bulacak aşkım,ya bir daha görmezsem Tanrım ne olacak?

Yakında çıldıracağım ya da yaşamayacağım.Sensizliği kaldıramıyorum.Yapamaz,yaşayamaz bu kalbim sensiz,herşeyim dur gitme!Saplayıp o hançeri kalbime,bizi böyle bitirme.Gidiyorsun ama dilinde ismin,kulağımda sesin ve gülüşün,kalbimde aşkımız kaldı
.En çok seni sevdim ve hep öyle kalacaksın.
Silemezler!
Hayallerimiz öksüz kaldı bir tanem.Onlara kim bakacak şimdi?Ne yani senden çocuklarım olmayacak mı?Bahçeli evimizde saatlerce birbirimizi izleyecek miyiz?Yıkıldım sevgilim ben.Paramparçayım buralarda.Yapayalnız koydun beni şu dünyada.Hayat yalnız çekilmez ki!Bir senle çekilir.Hayat,korkarım bizi savuracak.
Gidersen ömrüm bir sen daha nerden bulacak aşkım,ya bir daha görmezsem Tanrım ne olacak?

Yakında çıldıracağım ya da yaşamayacağım.Sensizliği kaldıramıyorum.Yapamaz,yaşayamaz bu kalbim sensiz,herşeyim dur gitme!Saplayıp o hançeri kalbime,bizi böyle bitirme.Gidiyorsun ama dilinde ismin,kulağımda sesin ve gülüşün,kalbimde aşkımız kaldı
.En çok seni sevdim ve hep öyle kalacaksın.
Silemezler!

Süper bir yazı ellerine sağlık Manesia güzel paylaşımın için teşekkürlerimi fışkırtırımBig Grin
burası teşekkür doldu beBig Grin
yetermi durayımmı yani bende fışkırtmaktan yoruldum.
yeterSmile abilerin abisiBig Grin
tamam ben söz dinlerimBig GrinBig Grin
bide ben dinlesem şu sözdenBig Grin