:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Üzüldüm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
kimileri sallanır ve hep sallantıda kalırlar, kimileri sallanırken dal kırılır yere düşerler, kimilerinin ipi kopar savrulup giderler, kimileri mıh gibi çakılıldır kovsanda gitmezler... Kimileri boşver deyip boşveremezler, boşverilmezlerin arasındadır, sevgi sevgilisini kendisinden fazla düşünmektir belki, ama karşısındakini düşünüyorum derken kırmak değildir sevgi. ....tir et gitsin boşver be gülüm. Öfke,Aşk,Sevgi,Kıskançlık,Kibir..... bu saydıklarımın hiç biri yok bende, anlayacağın gururu olmayan biriyim. niye olduğunu sorsam bak sen onu da bilemezsin, al cevabını da vereyim. Aşk'ta gurur olmaz bebeğim. Sana göre sevgi sözcükleri sözlerden kelimelerden ibaret. Öylesine söyleniveren sözler. ama senin öylesine söyleniverdiğini düşündüğün her sözcüğün bir anlamı olduğunu bir gün öğrenirsin diye umud ederek sevdim ben seni. Öyle çokmuş ki hayattan öğreneceğin şeyler, ben çok geç anladım. Ya ben geç anladım, ya sen hiç anlamadım. Ya bak burda bile muamma. Hoş bizim her bir şeyimiz muamma. İnsan üzüldüğünde nasıl davranır onu da biliyorum çok şükür.Üzüldüğüne inanmıyorum, inandıramazsın beni. İnandırmak için sözler yetersiz kalır bazen, insan isterki hareketleri sözlerinin şahidi olsun. Teli kapatmama ne kadar meraklıymışsın meğer, kapadıktan 15 dakika sonra nette gülücükler dağıtmandan anladım ne kadar çoook üzüldüğünü. dedimya en baştan, .... tir et gitsin be gülüm. Sen korkularınla yaşamaya devam et. Ama biliyomusun benim her sözüm her kelimesine kadar doğruydu. Lan oğlum erkeklik dille değil, emekle olur. Çok süslü sözler duydum bu güne kadar. Ama hiç icraat göremedim her nedense. Ben sevdamı içimde bir yerlerde yaşıyorda olsam, Allah'ına kadar yaşarım. Sana maymunluk yapmıyorum, hayatım dediysem hayatım, aşkım dediysem aşkım, kadınım dediğim gün kadınımsın, ama sen bunu anlamayacak kadar, anlasanda beni korumak adına korkacak kadar korkaksın. Belki hiç bir şey anlatamadım sana ama biliyomusun çoook şekler öğrendim senden. Sana demiştim ki "KIRMIZI ÇİZGİLER ÇİZELİM HAYATA, KİMSENİN GİREMEYECEÄžİ KADAR KIRMIZI OLSUN, ORASI BİZİM DÜNYAMIZ OLSUN, SOKMAYALIM İÇERİYE EN DEÄžERLİ OLANLARI BİLE, GİREMESİN, GÖREMESİN BİZİ ORADA HİÇ AMA HİÇ KİMSE, ANNENDEN BİLE IRAK OLSUN O DÜNYA, SEN BANA HELAL BEN SANA HELAL, ELİNİ TUTAMASAMDA, YÜZÜNÜ GÖREMESEMDE, O DÜNYADA YAŞAYALIM, O DÜNYADA YAŞATALIM BİRBİRİMİZİ, AMA SEN BENİ SEVMEKTEN BİLE KORKAN nE DİLİM nE ELİM BU KELİMEYİ YAZMAYI KABUL ETMİYOR ...... SIN .....!