:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kendini Begenmislik Hastalikdir:)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bu Yaziyi Buldum Ve Sizinle Paylasmak Istedim

Kendini Begenmislik Aslinda Bir Hastalikmis Billiyormusunuz?

Her şeyi bildiklerine inandıkları için kimseye ihtiyaç duymazlar. Narsist bir kişi eğer bir kurumun üst yöneticisi konumundaysa yönetim toplantılarında, bir ya da iki ast elemanla yapılan toplantılarda hep o konuşur, diğerleri dinler. Başkalarının fikirleri kendi fikrinden önemli ve üstün olmadığına göre onunla oturup sohbet edilmesine, mevzuların tartışılarak doğruya ulaşılmasına nasıl olsa gerek yoktur. Narsist kişi zaten her şeyin en iyisini biliyor ve en güzelini düşünüyordur!. Karşıdakilere sadece onaylamak ve dinlemek düşer. Fikir sorar gibi yaptıklarında da, daha önce söylediklerinin onaylanmasını beklerler.

Bunu Anlayana Cok Iyi BirseySmile
her insanın birbine ihtiyacı vardır
zaten sinir oLurum kenini beyenmişlereBig Grin
aynen kendini qüvenmek farklı bisey,kendini beenmislik farklı bisey..ama bazıları bu ikisini baya ii karıstırıolar =/
saol Smile
Allah'tan böyle bir huyum yok Big Grin
pardon bu arada konu için tşkler
Hastaıım galibaBig Grin Big Grin
Şaka bi yana çok uyuz olurum böle tiplere herşei kendi bilirler herşei en ii onnar yaparlar her yerden bilmişlik karizma fışkırır falan filanBig Grin boşu boşuna çırpınıolar neysen o'sun ..
Paylaşım için çok saolWink
Hayatta kendişmi beğenmem hoh Big Grin ( yalan)
ana ben hastamıyım sımdı..SmileSmile

Hastayım anasını satıyım mukemmeL oLmak hastaLıksa hastayım Big GrinBig Grin
:yikildim: evet tuuce barbie hickirik aynen öyle bende uyuz olurum kendisini bise sananlara
sersii bu öle kendini begenmislik degilBig Grin
Rica Ederim..
Hem yenemukoo nasill unutursunn yaBig Grin
unutmuşum işte bian hem pardon dedim bak Big Grin
Sayfalar: 1 2