:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Andım OLsun Birtanem..Birdaha GeLmeyeceğim GözLerine..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
131945yfhewhv6ah7ep4wp5.jpg

andım OLsun Birtanem..Birdaha GeLmeyeceğim GözLerine..!

Keşke kendimi, içinde bulunduğum durumu anlatabilseydim sana; korkularımı, umutlarımı, bazı geceler nasıl çaresizliğime sarıldığımı...

Sana göre ben hep çok güçlüydüm. Ben hayata devam ediyor, üzülmüyor, acı çekmiyorum sence. Çünkü ben her şeye rağmen gülümsüyorum hayata inadına.

Ama unuttuğun ne biliyor musun? Ben ağlayamam ki... Benim gözyaşlarım gülüşlerimdir. Kendi mutsuzluğuma, kendi karanlığıma kimse ortak olmasın insanlar, mutlu olsun isterim. İnsanlar gülsün... İnsanlar sevsin, sevilsin; gözlerinden hırs, yüreklerinden nefret silinsin!

Bilmen lazımdı sana bir şey olursa yanında olacağımı; elini tutup, gözlerinin içine bakarak "geçti!" diyeceğimi... Bir anlık sevmediğimi, sevdiğime yalan söylemediğimi... Umutsuzluk bir hastalıktır bilirim, gün gelir mutsuzluğa alışır insan, kılını kıpırdatmaz kurtulmak için! Cevabı verilecek sorular artık yoktur..

Ama Vazgeçmelisin Artık... Yürekler daha fazla yanmadan, kırmadan, incitip incinmeden ve hala seviyorken, vazgeçmen gerekir.

Biliyorum kolay değil istediğim.. Sen beni, ben seni bu kadar severken kolay değil bu istediğim.. Birbirimiz için kendimizi yıprattık hep.. Hep diğerimiz için di düşündüklerimiz. Mutlu olmalı, onun istedikleri olmalı.. Sanırım bu yüzden, "biz" olmayı beceremedik bir aradayken...

Ve biliyorum ki artık "biz" hiç var olmayacak.. Ama benim için değişmeyen ve asla değişmeyecek bir "Sen" var bir de ölümüne istediğim senin mutluluğun.....
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
131945yfhewhv6ah7ep4wp5.jpg

andım OLsun Birtanem..Birdaha GeLmeyeceğim GözLerine..!

Keşke kendimi, içinde bulunduğum durumu anlatabilseydim sana; korkularımı, umutlarımı, bazı geceler nasıl çaresizliğime sarıldığımı...

Sana göre ben hep çok güçlüydüm. Ben hayata devam ediyor, üzülmüyor, acı çekmiyorum sence. Çünkü ben her şeye rağmen gülümsüyorum hayata inadına.

Ama unuttuğun ne biliyor musun? Ben ağlayamam ki... Benim gözyaşlarım gülüşlerimdir. Kendi mutsuzluğuma, kendi karanlığıma kimse ortak olmasın insanlar, mutlu olsun isterim. İnsanlar gülsün... İnsanlar sevsin, sevilsin; gözlerinden hırs, yüreklerinden nefret silinsin!

Bilmen lazımdı sana bir şey olursa yanında olacağımı; elini tutup, gözlerinin içine bakarak "geçti!" diyeceğimi... Bir anlık sevmediğimi, sevdiğime yalan söylemediğimi... Umutsuzluk bir hastalıktır bilirim, gün gelir mutsuzluğa alışır insan, kılını kıpırdatmaz kurtulmak için! Cevabı verilecek sorular artık yoktur..

Ama Vazgeçmelisin Artık... Yürekler daha fazla yanmadan, kırmadan, incitip incinmeden ve hala seviyorken, vazgeçmen gerekir.

Biliyorum kolay değil istediğim.. Sen beni, ben seni bu kadar severken kolay değil bu istediğim.. Birbirimiz için kendimizi yıprattık hep.. Hep diğerimiz için di düşündüklerimiz. Mutlu olmalı, onun istedikleri olmalı.. Sanırım bu yüzden, "biz" olmayı beceremedik bir aradayken...

Ve biliyorum ki artık "biz" hiç var olmayacak.. Ama benim için değişmeyen ve asla değişmeyecek bir "Sen" var bir de ölümüne istediğim senin mutluluğun.....

Nıye..SmileSmile

AsLında Sormak Istedıgım Soru buydu...Futursuzca cıkan KeLımeLerın Oncesınde..SmileSmile

okurken agLadım desem yerıdır..GAlıba YasadıkLArımı Okuyorum bu yazıda hep bırbırımızın mutlulugunu ıstedık bu yuzden mutlu olamadık ıkımız..SmileSmile

Yuregıne saglık abLam..SmileSmile

Birileri beni mi anlatmış nedir?(:
...Teşekkürler gül yürekli insan...
Sen beni, ben seni bu kadar severken kolay değil bu istediğim.. Birbirimiz için kendimizi yıprattık hep.. Hep diğerimiz için di düşündüklerimiz. Mutlu olmalı, onun istedikleri olmalı.. Sanırım bu yüzden, "biz" olmayı beceremedik bir aradayken...

Yüreğine sağlık...
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nıye..SmileSmile

AsLında Sormak Istedıgım Soru buydu...Futursuzca cıkan KeLımeLerın Oncesınde..SmileSmile

okurken agLadım desem yerıdır..GAlıba YasadıkLArımı Okuyorum bu yazıda hep bırbırımızın mutlulugunu ıstedık bu yuzden mutlu olamadık ıkımız..SmileSmile

Yuregıne saglık abLam..SmileSmile
Anlıyorum KartaL ...Üzülmek Yoktu (:
Okuyan gözlerine Sağlık SmileSmileSmile
serhad_26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Birileri beni mi anlatmış nedir?(:

...Teşekkürler gül yürekli insan...
Bilmem ki Öle mi yapmışlar acaba (:
Sağolasın SmileSmile
Diddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen beni, ben seni bu kadar severken kolay değil bu istediğim.. Birbirimiz için kendimizi yıprattık hep.. Hep diğerimiz için di düşündüklerimiz. Mutlu olmalı, onun istedikleri olmalı.. Sanırım bu yüzden, "biz" olmayı beceremedik bir aradayken...

Yüreğine sağlık...
Okuyan Gözlerin Dertlerden uzak olması Dileğimle Teşekürler SmileSmileSmile
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Yüreğin dert görmesin çok güzel satırlardı..Okurken kaybettiğim beni buldum resmen..SmileSmile
hani kaç insan yada kaç seven
sevdiği için, sırf o mutlu olsun diye sevdasından vazgeçer...
yar için yardan geçenlerdir gerçek sevgiye eren...

yüreğine sağlık....
ömrün güzelliklerle dolsun..
çok hoş satırlar gerçekten.insan kendinden birşeyler buluyor.
emeğine sağlık.Smile