:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sana Cok Kırgınım Sevgili..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kanıyorum. Damla damla döküyorum sevgimi..

Restore edilmez bu yürek. Birleştirmemek üzere dağıttım dünyamı. Bu yıkık dökük duygular reddedilişlerimin eseridir. Eskiyi tekrar yaşamamak için dağıttım dünyamı. Ve kanıyorum. Damla damla döküyorum sevgimi. Bak sahip çıktım açtığın yaraya da. Engel olmadım, kendi haline bıraktım. Ve kanıyorum. Kutsal bir emanetmiş gibi koruyorum onu. “Hayır”larınla açtığın yaraya sarılıyor ürkek bedenim ayaz vurunca küçük odama.
Şah damarım attı savurdum elime ne geçtiyse küflü duvarıma. Kazımaya çalıştım, silinmedi alın yazım. Keyfime göre bir kader bulamadım yaşayacak. Çok küfür ettim aksimin yüzüne baka baka...

Acıttın be sevgili..

Bir sabah baktım ki gitmiş umutlarım. Neyi var neyi yok her şeyini alıp gitmiş. Arkansında hayal kırıklıklarımı bırakıp gitmiş. Tıpkı sen gibi, hayallerim gibi… Canım acıyor. Ne olur seni sevmem olmasın bu yalnızlığın nedeni. Gidişlerinin nedeni sevgim olmasın. Kaç tövbe ört pas eder yaptığım yanlışları? Bir çukurda sen açtın çıktığım bu sevgi yoluna. Tökezliyorum. Ve kanıyorum. Damla damla döküyorum yalnızlığımı. Kaç adak seni geri getirebilir ki bana..¿?..

Seni çok sevdim be sevgili..

Şimdi farklı bir sen var düşlerimde. Hayallerimde sahip olmadığın mükemmelliğin var. İlahi bir ışık hâkim çehrene. Tuvale sığmaz ki bu sevgi resmini çizebileyim aşkın. İçime sığmaz ki sevgim oturup bir çırpıda gazele bağlayayım duygularımı. Şimdi sana ait olmayan bir sevgi var içimde. Hayalimdeki sana duyduğum sevgi. Sana ait değil döktüğüm bunca gözyaşı. Sana ait değil. Ben sana ait değilim.
Seni çok sevdim be sevgili.
Kaz kuyularını, talibi benim sensizliğin. Unutulmuş bir kanyondan geçmeye çalışan kervanın ta kendisiyim ben, tahriklerime cevap ver. Çık gel sığındığın sessizlikten. İzle bedenimden süzülen kanın izlerini. Damla damla döküyorum sevgimi ben. Çık gel sessizliğinden.
Sahip çıktım “hayır”larınla açtığın yaraya. Son sözümde sen oldun biliyor musun ilk sözüm olduğun gibi. Ve seninle öldüm tıpkı seninle doğduğum gibi. Kanıyorum damla damla döküyorum yalnızlığımı.

Seni çok sevmiştim be sevgili…

Ama sana çok kırgınım bee sevgili...
Bende Cok Kirginim Aşkim SanaSad
Gözyaşı(m) zamanıdır gece...
Oluk oluk akar ...akar da kimseler görmez.Görseler de farketmez,kimseler teselli vermez,veremez...

Ben gönüllüyüm bu aşka,heyhat!!!
Tanımam üstüne bu aşkın...Acısı nasıl da yorar,nasıl kanatır için için,nasıl boğar yalnızlıklar iyi bilirim.zaten aşkın bunca güçlü,bunca ayakta,bunca büyük bi sevdaysa,acısını nasıl olurda küçümseyebilirsin...
Aşk terkedince izi kalmaz mı sanırsın?
Hem acı çekmeye gönüllüysen,aşk ne yapsın...
Gidişine meydan okuyan gözlerim,
Hâlâ suskun...
Ve akan her damlada,senden bi parça daha kaybettiğini bildiğinden
Hep üzgün...

Sol yanımda kırmızı bir leke,
Kanar durur...
Atsan atılmaz satsan satılmaz bir sevda
İçimde yol olur...
Ne bu kan,ne bu yol senin için
Hükümsüzdür bundan böyle gitmelerim
Sana dairliğimide tükettin
Bir izlerin kaldı,çok derin
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende Cok Kirginim Aşkim SanaSad

Tavsan daga kusmus dagin haberi olmamis..

Benim kirginligimda o hesap..Tesekkur ederim...

SmileSmileSmile
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gözyaşı(m) zamanıdır gece...
Oluk oluk akar ...akar da kimseler görmez.Görseler de farketmez,kimseler teselli vermez,veremez...

Tanımam üstüne bu aşkın...Acısı nasıl da yorar,nasıl kanatır için için,nasıl boğar yalnızlıklar iyi bilirim.zaten aşkın bunca güçlü,bunca ayakta,bunca büyük bi sevdaysa,acısını nasıl olurda küçümseyebilirsin...
Hâlâ suskun...
Hep üzgün...

Kanar durur...
İçimde yol olur...

Katran karasi geceler vardir, bizi bagrina basar..

Kalemi ele aldirir, yazdirir, cizdirir...

Ama ne birsey degisir, ne yeni gundeki guzellikler icin haber verilir..!

Guzellik ve umut kisinin ta kendisidir, kirmizi lekede sembolimizdir..

Yuregine bereket balcagzim..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Yorgun Yürek´isimli üyeden Alıntı viewpost.gif
Gözyaşı(m) zamanıdır gece...

Hâlâ suskun...
Hep üzgün...

Kanar durur...
İçimde yol olur...

Katran karasi geceler vardir, bizi bagrina basar..

Kalemi ele aldirir, yazdirir, cizdirir...

Ama ne birsey degisir, ne yeni gundeki guzellikler icin haber verilir..!

Guzellik ve umut kisinin ta kendisidir, kirmizi lekede sembolimizdir..

Yüreğiniz dert ummanlarında kaybolmasın yürekleri sevgi fışkıran güzel insanlar...
Alıntı:Yüreğiniz dert ummanlarında kaybolmasın yürekleri sevgi fışkıran güzel insanlar...

Gonul alintilari degilde yureginizin sellerinden akan cumleler okumayi isterdi..

Yinede kisada olsa gonul kafesinizden cikan kisa cumle icin sonsuz tesekkurler...

SmileSmileSmile